Semilac Płyn do dezynfekcji 1000 ml

Semilac Płyn do dezynfekcji 1000 ml
39,00 zł
-
+
Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu na terenie UE.

Płyn do dezynfekcji Semilac to profesjonalny preparat do dezynfekcji o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, prątkobójczym i wirusobójczym. Przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji powierzchni roboczych, zabiegowych czy wszelkich akcesoriów z obszarów medycyny kosmetycznej oraz estetycznej (np. biurka kosmetyczne, fotele, drzwi, stoliki, urządzenia kosmetyczne i medyczne). Jest skuteczny już w 1 minutę!

Dezynfekcja stanowi obowiązkowy, pierwszy etap wykonania np. stylizacji hybrydowej czy żelowej. Tym samym płyn do dezynfekcji Semilac to preparat niezbędny w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Rozwiń
Stosowanie

Semilac Disinfection Liquid stosujemy bezpośrednio na dezynfekowane i dekontaminowane (poddane usunięciu i dezaktywacji substancji szkodliwych) powierzchnie.

W celu prawidłowego zdezynfekowania, powierzchnie należy równomiernie spryskać preparatem. W razie potrzeby można również przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię. Następnie pozostawić do wyschnięcia w celu zapewnienia optymalnego efektu bójczego. Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze uzyskamy w czasie minuty od aplikacji, a działanie prątkobójcze i wirusobójcze w ciągu 5 minut.

Preparatem Semilac Disinfection Liquid nie należy bezpośrednio spryskiwać urządzeń elektrycznych. Te należy uprzednio odłączyć od źródeł zasilania

Rozwiń
  • 20% propan-2-ol
  • 10% etanol
  • 0,25% propionian N
  • N-didecylo-N-metylo-poli (oksyetyleno)amoniowy
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac Płyn do dezynfekcji 1000 ml

Semilac Płyn do dezynfekcji 1000 ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe