Semilac Nożyczki do skórek 18 mm

Semilac Nożyczki do skórek 18 mm
54,90 zł
-
+

Chcesz, aby manicure, który wykonujesz klientkom, był zawsze na najwyższym poziomie? Jeśli jesteś profesjonalistką, to wiesz, że piękne paznokcie zaczynają się od podstaw, a wycięcie skórek to niezbędna czynność. Zadbaj więc o ich perfekcyjne usunięcie. Poznaj nasz nowy produkt – niezwykle ostre nożyczki do skórek Semilac.
Dzięki nim efektownie rozprawisz się z niechcianymi skórkami, nawet u najbardziej wymagającej klientki!

Najmniejsze nożyczki do skórek Semilac o ostrym i zakończeniu mierzącym 18 mm długości, które świetnie sprawdzą się zarówno podczas usuwania skórek, jak i w manicure kombinowanym.

Wąskie ostrze jest znacznie zaokrąglone, więc model ten idealnie sprawdzi się w pracy z szerokimi i paznokciami Twojej klientki. Niewielki łuk precyzyjnie dotrze do trudno dostępnych skórek, a cienkie ostrze dokładnie je usunie. Wydłużone uchwyty poprawią widoczność dłoni podczas zabiegu.

Wyprofilowana rączka o spolerowanej tylnej powierzchni idealne leży w dłoni i pozwala uniknąć urazów podczas wykonywania zabiegów.

Nożyczki są solidnie wykonane, a ich zakończenie pozostaje długo ostre. Dołączona do nich niewielka, silikonowa osłonka dodatkowo je zabezpieczy.
Stal chirurgiczna nierdzewna, z której wykonaliśmy nasze produkty to materiał o wysokiej wytrzymałości, który nie powoduje alergii, a dodatkowo jest odporny na produkty dezynfekujące.

Przeznaczone do użytku profesjonalnego.

Rozwiń

Nożyczki do skórek Semilac to solidnie wykonane niezwykle ostre narzędzie do wycinania skórek. Dzięki wąskim ostrzom dokładnie i precyzyjnie wykonasz zabieg usuwania skórek. Nożyczki posiadają wyprofilowaną rączkę, która idealnie leży w dłoni. Jej tylna powierzchnia jest spolerowana, co pozwala uniknąć urazów podczas wykonywania zabiegu. Nożyczki wykonane są z wysokiej jakości stali chirurgicznej nierdzewnej, odpornej na zabiegi dezynfekujące i korozję.

Nasze nowe narzędzia do usuwania skórek to 3 produkty, przeznaczone dla profesjonalistów, o różnych długościach ostrza i różnym stopniu ich zakrzywienia. Możesz więc dopasować konkretny model nożyczek do potrzeb klientek i polepszyć komfort Twojej pracy. Wydłużone uchwyty pozwolą na dokładne dojście do skórek i poprawią widoczność dłoni w trakcie wykonywania zabiegu.
To też świetne narzędzie do manicure kombinowanego.

Nożyczki pozostają ostre przez długi czas, co pozwoli Ci na wykonanie naprawdę wielu zabiegów usuwania skórek, a silikonowa gumeczka, którą nakładasz na ostrze, dodatkowo je zabezpieczy. Możesz więc bez obaw je transportować i przechowywać z resztą narzędzi do manicure.
Pomyśleliśmy o wszystkim!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac Nożyczki do skórek 18 mm

Semilac Nożyczki do skórek 18 mm
Twoja ocena
pola obowiązkowe