Chat with us, powered by LiveChat

Odtłuszczacz do paznokci Semilac Nail Cleaner 1000ml

Semilac Nail Cleaner 1000ml
Ocena:
5 % of 100
5 1 5
34,99 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
Bestseller #1000 ml

Semilac Nail Cleaner – odtłuszczacz, który doskonale usuwa cienką, klejącą warstwę powstałą po utwardzeniu lakieru hybrydowego, topu lub żelu Semilac w lampie UV i UV LED. Idealnie sprawdzi się również jako narzędzie do odtłuszczenia naturalnej płytki przed aplikacją manicure.

Produkt testowany dermatologicznie.

Rozwiń
Stosowanie

Odtłuszczenie naturalnej płytki
Przystępując do manicure należy najpierw dobrze zmatowić płytkę bloczkiem polerskim. Następnie należy namoczyć wacik bezpyłowy w Semilac Nail Cleaner i wetrzeć go w każdy paznokieć. Zabieg ten odtłuści paznokcie oraz usunie z nich pył i zanieczyszczenia powstałe przy przygotowywaniu płytki.


Usuwanie warstwy dyspersyjnej

Po wykończeniu manicure Semilac Top i utwardzeniu stylizacji, należy usunąć lepką warstwę dyspersji za pomocą Semilac Nail Cleaner. Należy namoczyć wacik bezpyłowy w Semilac Nail Cleaner i przetrzeć nim każdy paznokieć aż lepka warstwa całkowicie zniknie.

Rozwiń

Cleaner do paznokci

Cleaner do paznokci to niezbędny produkt w Twoim zestawie do hybryd. Bez względu na to, czy zajmujesz się stylizacją paznokci już od dłuższego czasu, czy jesteś dopiero na początku swojej drogi, ten preparat na pewno ułatwi Ci stylizację paznokci. Nie wiesz, co to za produkt oraz jak używać cleaner do paznokci? Koniecznie zostań z nami.

Cleaner do paznokci – co to za produkt?

Cleaner do paznokci to odtłuszczacz, którego możesz użyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to odtłuszczanie paznokci po przygotowaniu płytki pod manicure. W procesie tym powstaje mnóstwo pyłu, który utrudnia dalszą pracę. Co więcej, jego nieprawidłowe usunięcie może być przyczyną złego aplikowania bazy pod manicure. To z kolei może prowadzić do zapowietrzenia całej stylizacji. Cleaner usunie pył i zanieczyszczenia z powierzchni płytki. Odtłuści paznokcie i sprawi, że baza hybrydowa, żelowa lub akrylożel będzie zaaplikowana na płytkę pozbawioną pyłu.

Jak jeszcze możesz wykorzystać Semilac Nail Cleaner? Do przemywania lepkiej warstwy z paznokci, która powstaje po wykończeniu paznokci Semilac Top i utwardzeniu stylizacji w lampie.

Po tej dawce informacji zastanawiasz się jak użyć cleanera? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Cleaner do paznokci – jak używać?

Chciałabyś dowiedzieć się, jak używać cleaner do paznokci? Jego aplikacja jest naprawdę prosta. W części tej omówimy, jak należy używać cleaner do paznokci.

Abyś mogła przystąpić do odtłuszczenia paznokci, będziesz potrzebowała specjalnych wacików, które dobrze wchłoną cleaner i nie zostawią pyłków na Twoich paznokciach. Postaw na wysokiej jakości waciki bezpyłowe Semilac, które stały się ulubionym i niezastąpionym produktem zarówno dla stylistek paznokci, jak i dla dziewczyn, które wykonują manicure w domu. Nasze waciki są bardzo wydajne i nie rozrywają się podczas przecierania paznokci. Nasączone w Semilac Nail Cleanerze, skutecznie usuwają wszystkie drobne pyły z powierzchni płytki. Wystarczy, że nasączysz wacik niewielką ilością clenaera, a następnie przetrzesz nim paznokcie. Preparat dobrze odtłuści płytkę, dzięki czemu dalsza aplikacja produktów do stylizacji paznokci będzie przebiegała bezproblemowo.

Jeśli natomiast chcesz usunąć z paznokci lepką warstwę, która powstała po utwardzeniu topu, również powinnaś użyć Semilac Nail Cleaner. Podobnie jak wcześniej, nasącz wacik bezpyłowy w cleanerze i przetrzyj nim paznokcie. I to już wszystko! Prawda, że proste?

Semilac Nail Cleaner – którą pojemność wybrać?

Pracujesz jako stylistka paznokci? W takim razie wybierz nasz cleaner do paznokci o pojemności 1000ml. Duża butelka to rozwiązanie idealne do salonu.

Cleaner do paznokci – na co uważać?

Musisz pamiętać o tym, że cleaner do paznokci to produkt łatwopalny, więc należy trzymać go w odpowiednim miejscu. Takim punktem na pewno nie będzie słoneczny parapet. Unikaj narażenia produktu na działanie wysokich temperatur. Najlepiej przechowuj cleaner w zaciemnionym miejscu, do którego także dzieci nie będą miały dostępu.

To już wszystko, co chcieliśmy Ci przekazać na temat cleanera do paznokci Semilac.

Isopropyl Alcohol, Aqua
  • Przeczytać uważnie sposób użycia.
  • Chronić przed dziećmi.
  • Unikać kontaktu z oczami.
  • Unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.
  • Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.
  • Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
  • Nie wdychać bezpośrednio par produktu.
  • Tylko do użytku profesjonalnego.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Odtłuszczacz do paznokci Semilac Nail Cleaner 1000ml

Semilac Nail Cleaner 1000ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe