Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

525 Legendary Six Navy Grey 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Kolor prawdziwej wojowniczki
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Efekt Efekt:  Klasyczny
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Niebieskie
Opis
Szary lakier hybrydowy w odcieniu wzburzonego morza to propozycja dla prawdziwej pani oficer marynarki wojennej. Ten kolor w ramach gwiazdorskiej kolekcji Legendary Six stworzyliśmy dla wojowniczek, gotowych na wyzwania. Czyli także dla Ciebie!Możesz śmiało sięgać po niego wtedy, gdy chcesz podkreślić swoje nieprzejednanie. Barwa jest jednak na tyle uniwersalna, że wpisze się również w okoliczności, które nie będą wymagały zdobywania bram życia taranem. W zestawieniu z klasycznymi odcieniami lakier ten nabiera ogłady - sprawdź sama.
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.