prędkości
Funkcja regulacji prędkości zdecydowanie ułatwi Twoją pracę z frezarką i sprawi, że stanie się ona bezpieczniejsza.
końcówki
Na różne potrzeby idealnie sprawdzi się szeroka gama wymiennych frezów, zaprojektowanych zgodnie ze swoim przeznaczeniem.
zastosowanie
Frezarkę możesz użyć zarówno do opracowania skórek jak i usunięcia manicure hybrydowego, żelowego czy akrylożelu.
gwarancji
Nasze urządzenia są objęte 24 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat procedury znajdują się tutaj.
Lubisz być przygotowana na wszystko? Nie chcesz ograniczać swoich działań związanych ze stylizacją paznokci jedynie do przestrzeni domowego salonu lub gabinetu? Nasza mini frezarka rozwiązuje sprawę! Jest poręczna, lekka i zajmuje mało miejsca - możesz zabrać ją dosłownie wszędzie.
Mały rozmiar skrywa w sobie wielkie możliwości - z jej pomocą pożegnasz wcześniejszy manicure, a potem dokładnie opracujesz płytkę i skórki. W miejscu, które tylko sobie wymarzysz!
Główne cechy frezarki:
W skład zestawu wchodzi:
Brak frezów w zestawie.
Uruchomienie frezarki z niezabezpieczonym lub uszkodzonym frezem może spowodować uszkodzenie urządzenia.
Sprawdź porównanie wszystkich frezarek z portfolio marki Semilac.
Nie wiesz jaką frezarkę wybrać? :/ Przejdź nasz krótki quiz, a dobierzemy dla Ciebie odpowiedni model. >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<
Instrukcja wymiany frezy:
Przekręć mechanizm blokowania frezu w lewo, zgodnie z znaczeniem strzałki, w stronę symbolu otwartej kłódki (słychać wtedy charakterystyczne kliknięcie), a następnie umieść frez Semilac w głowicy, tak aby odległość pomiędzy końcem rączki, a początkiem główki frezu miała ok. 5-10 mm. Odległość ta jest uzależniona od długości trzonka, na którym osadzona jest główka frezu oraz indywidualnych technik osoby obsługującej urządzenie. Frez nie powinien po umieszczeniu w rączce wystawać za mocno, ponieważ może to powodować drgania rączki oraz głośną pracę urządzenia. Frez nie powinien dolegać do samego końca głowicy, gdyż zbyt mocne jego dociśnięcie może spowodować uszkodzenie mechanizmu głowicy. Gdy po umieszczeniu frezu w tulei wyczujemy opór (będzie wsunięty do samego końca) należy go wysunąć o kilka milimetrów do przodu. Po prawidłowym umieszczeniu frezu należy przekręć mechanizm blokowania frezu w prawo, zgodnie z oznaczeniem strzałki, w stronę symbolu zamkniętej kłódki (słychać wtedy charakterystyczne kliknięcie).
Moc precyzji w naszych rękach