691 Pyłek Semilac Flash Holo Blue

Semilac Flash Holo Blue 691
Ocena:
5 % of 100
1 1 5
14,99 zł 25,00 zł
-
+

-40% #691

Semilac Flash Holo Blue 691 - pełen blasku pyłek na paznokcie hybrydowe, który doprawi błękitnym lśnieniem z efektem holo niezobowiązujące stylizacje (na przykład w stylu denim) oraz nada lekko szalonego charakteru bardziej wytwornym materiałom. W kontakcie z warstwą dyspersyjną oraz produktach jej pozbawionych pyłek do paznokci Semilac Flash Holo jest bardzo otwarty i gotowy do zaprezentowania swojego niesztampowego stylu! Sprawdź na każdym kolorze lakieru hybrydowego Semilac!

Rozwiń
Stosowanie
Jak nakładać pyłek na paznokcie? Jeśli masz ochotę na podróż w czasie, najpierw musisz otrzymać informację, jak nakładać pyłek na paznokcie! To proste - zwłaszcza, jeśli chodzi o pyłki Semilac Flash Holo! Co ważne - wszystkie lakiery hybrydowe Semilac mogą być kolorem bazowym dla Twojej stylizacji z pyłkami! Dodatkowo nie będą Ci potrzebne profesjonalne narzędzia - pyłek na paznokcie po prostu osypujesz na:
 • utwardzoną wcześniej warstwę dyspersyjną. Całość wcierasz opuszkiem palca, pokrywasz dowolnym topem Semilac i utwardzasz w lampie !
 • utwardzony wcześniej produkt bez warstwy dyspersyjnej. Pyłek na paznokcie wcierasz opuszkiem palca, pokrywasz dowolnym topem Semilac i utwardzasz go w lampie !
 • mokry Top Semilac (którego nie utwardzasz wcześniej w lampie). Po precyzyjnym osypaniu pyłku na nieutwardzony top całość należy utrwalić w lampie !
Pyłek na paznokcie hybrydowe Semilac Flash Holo jest już gotowy, by otwierać się z Tobą na nowe doznania, znajomości i wyzwania! Rozwiń

Pyłek na paznokcie w najmodniejszym stylu!

Nasz najnowszy pyłek na paznokcie Semilac Flash Holo Blue 691 to powrót do cudownej przeszłości! Jak pokazały trendy ze światowych wybiegów - chcemy wracać do lat '90 i ponownie cieszyć się tym, co tworzyło ich niepowtarzalny klimat. My przenosimy go na paznokcie!

Pyłki na paznokcie hybrydowe z efektem Holo - i jesteś trendy!

Nowe pyłki na paznokcie hybrydowe Semilac to moc lśnienia, siła barwy i uroczy efekt Holo, który nigdy nie wyjdzie z mody! A na pewno nie opuści stylizacji kobiet lubiących powracać do czasów, w których wyrażanie siebie i eksperymentowanie z modą było czymś zupełnie normalnym!

Jeśli masz ochotę zaszaleć i wybrać się z nami w podróż do przeszłości, otwórz się na nieoczywiste! To twardy jeans wykorzystywany w wersji Total Look, spodnie w maminym stylu, okrągłe okularki, kręciołki na głowie i mocno rzucający się w oczy blask. I Holo! Pyłki na paznokcie hybrydowe wpisują się w ten klimat idealnie - sprawdź, testując na własnym manicure!

Pyłki do paznokci - jak sprawić, by były trwałe?

Pyłki do paznokci pozwalają w szybki i łatwy sposób odmienić oblicze stylizacji. Jeśli chcecie cieszyć się jej trwałością i nieustannym blaskiem - warto zadbać o właściwą aplikację. Można także zdecydować się na nałożenie dwóch cienkich warstw topu Semilac (każdorazowo utwardzanego)dla ich dodatkowego zabezpieczenia.

Środki ostrożności

 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
 • Unikać kontaktu ze skórą i oczami
 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu
 • Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia
 • W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu
 • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem
 • Nie stosować po upływie terminu ważności (data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym
 • Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV
 • Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia

Przeciwwskazania

 • Jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci
 • Oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza)
 • Stany zapalne lub alergiczne
 • Urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic
 • Skaleczenia w obrębie pola zabiegowego
 • Podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu

Do użytku profesjonalnego

Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

691 Pyłek Semilac Flash Holo Blue

Semilac Flash Holo Blue 691
Twoja ocena
pola obowiązkowe