Ładuję...
 
 
Semilac Extend 5w1
LAKIERY HYBRYDOWE 5W1 – co to?

To wyjątkowy lakier, który zawiera w sobie 5 najbardziej pożądanych właściwości. Jest jednocześnie bazą, kolorem i topem! Dodatkowo daje możliwość nadbudowania płytki paznokcia i jej przedłużenia nawet do 1 cm przez co jest świetną alternatywą dla dużo trudniejszej metody żelowej! Od teraz piękny i trwały manicure hybrydowy na bazie produktów Semilac zrobisz jeszcze szybciej i łatwiej!

Kasia

oszczędność czasu

Kasia

oszczędność pieniędzy

Kasia

wzmocniony manicure

Kasia

do 21 dni trwałości

Kasia

łatwa aplikacja

Kasia

przedłużenie paznokci

Kasia

kolor i połysk

Semilac Extend 5w1
poznaj kolory

Linia lakierów Semilac Extend 5w1 dzięki delikatnym barwom jest idealną propozycją na uniwersalny manicure, który możesz nosić przez cały rok. Wybieraj z 17 odcieni, łącząc je tak jak lubisz!

Semilac Extend 5w1
Lakiery hybrydowe 5w1 – aplikacja krok po kroku

Interesują Cię lakiery hybrydowe 5w1, ale nie jesteś pewna, czy będziesz umiała w pełni wykorzystać ich moc? Z Semilac to proste! Przedstawiamy instrukcję krok po kroku, dzięki której lakiery hybrydowe 5w1 nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic!

Semilac Extend 5w1
WASZE opinie
 

rewelacja

Produkt jest rewelacyjny, prosty i szybki w obsłudze, idealne sprawdza się u zapracowanych kobiet, które lubią klasykę i elegancję, z niecierpliwością czekam na inne kolory 5w1 :)

  Karolina ocenia na 5

Najlepszy na rynku

Wspaniały produkt łączący wszystkie kroki i produkty w jeden. Trwałość bez zarzutu, nakłada się bardzo łatwo, dobrze się poziomuje, kolor piękny. W końcu znalazłam coś, czego szukałam przez lata!

  Ala ocenia na 5

Świetne

Mimo że nigdy wcześniej nie używałam tego typu produktu okazał się strzałem w 10, mogę go z czystym sumieniem polecić

  Marta ocenia na 5

Ideał

Lakier jest nie do zdarcia. Nawet na słabszych paznokciach trzyma mi ponad 3 tygodnie. Muszę go spiłowywać, bo sam nie odejdzie. U mojej mamy, która ma bardzo słabą płytkę trzyma 2 tygodnie - dzięki temu w końcu mogła zapuścić paznokcie. Do tego piękny kolor, który chwali dosłownie każda napotkana osoba i brak potrzeby nakładania topu. Jestem zachwycona.

  MagdaFalcon ocenia na 5

Stylizacje
Zainspiruj się
 
LAKIERY KLASYCZNE

Kolor:
808 Pastel Mint

805

Kolory:
807, 808, 811, 813, 814

LAKIERY KLASYCZNE

Kolory:
801, 802, 803

805

Kolor:
818 Brown Pink

806

Kolor:
809 Tender Pink

807

Kolor:
816 Pale Nude