Sonda do paznokci Semilac Dotting Tool 01

Lubisz wyszukane zdobienia? W takim razie przyda Ci się sonda do paznokci! Wzorki tworzone na jej bazie pozwolą Ci wzbogacić swoją stylizację i uczynić ją jeszcze bardziej wyjątkową! Sonda do paznokci Semilac Dotting Tool 01 przeznaczona jest głównie do aplikacji precyzyjnych kropek. W celu ułatwienia ich nanoszenia oraz idealnego dopasowania do Twojej wizji, sonda do paznokci jest dwustronna. To Ty decydujesz, jakiej średnicy mają być kropki tworzone przy jej użyciu!

Sonda przeznaczona głównie do aplikacji precyzyjnych kropek. Dwustronna idealna do najmniejszych kropek (0,6 i 1.3mm) oraz do formowania linii french.

25,00 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Sonda do paznokci – wzory kropki, którymi zachwycisz towarzystwo!

Zastanawiasz się, do czego służy sonda do paznokci? Wzory, które stworzysz przy jej użyciu wzbogacą Twoją stylizację! Sonda do paznokci Semilac to profesjonalne narzędzie do zdobienia, dedykowane głównie kropkom. Sonda dwustronna do paznokci zapewnia komfort pracy i idealne dopasowanie do preferencji. Kropki? Od teraz to dla Ciebie pestka!

Sonda do paznokci Semilac – bo stawiasz na najwyższą jakość!

Stylizacja paznokci to dla Ciebie coś więcej niż tylko udany manicure? Semilac to rozumie! Uważamy, że manicure hybrydowy i wzorki na nim wykonywane to sztuka. By być wykwintnym malarzem ważny jest talent… i narzędzia! My proponujemy najwyższej jakości produkty do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Sonda do paznokci Semilac to jeden z przyborów, dzięki którym urozmaicisz swój manicure!

Sonda do paznokci dwustronna zapewnia możliwość dopasowania średnicy kropki do wizji twórcy manicure. Sonda jest poręczna i wygodna w użytkowaniu. A do tego wygląda bardzo estetycznie i elegancko! Spełnia wszystkie wymogi, by nazwać ją narzędziem do zdobienia paznokci niezbędnym w Twoim prywatnym zestawie!

Sonda do paznokci – jak używać

W Twoim domowym zaciszu pojawiła się sonda do paznokci. Jak używać tego sprzętu, by w pełni wykorzystać jego potencjał? Z nami to łatwe! Sonda do paznokci to proste narzędzie, które pozwala urozmaicić stylizację o wyjątkowe kropki. Sonda Semilac dwustronna pozwala wybrać dwie wielkości zmalowanych kropek. Z pewnością spełni Twoje oczekiwania!


Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: Sonda do paznokci Semilac Dotting Tool 01
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.