Odżywka do paznokci Semilac Crystal Top Coat 12ml

Odżywka do paznokci Semilac Crystal Top Coat 12ml
Ocena:
80% of 100
2
3,99 zł 12,00 zł
-
+

Produkt dostępny wyłącznie na terenie Unii Europejskiej
Outlet

Preparat o właściwościach utwardzających i wybłyszczających klasyczny lakier do paznokci. Diamentowa formuła zabezpiecza manicure przed uszkodzeniami.

Rozwiń

Odpowiednie preparaty dodadzą Twoim paznokciom blasku i zdrowego wyglądu.

Spośród wszystkich części ciała nasze dłonie są najbardziej narażone na niekorzystny wpływ czynników środowiskowych oraz na mikrourazy.
Co do wszelkich preparatów towarzyszących zabiegowi manicure, klientki powinny mieć pewność pochodzenia.

My jesteśmy jej gwarantem.

Ingredients: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Isopropyl Alcohol, Acetyl Triethyl Citrate, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer, N-Butyl Alcohol, Adipic Acid/Fumaric Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Acrylates Copolymer, CI 60725
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia. Produkt palny.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Odżywka do paznokci Semilac Crystal Top Coat 12ml

Odżywka do paznokci Semilac Crystal Top Coat 12ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe