Różowy pyłek na paznokcie w trendzie ManiWay!

Różowy pyłek na paznokcie w trendzie ManiWay!

Łącznie 97,98 zł

+
-
27,99 zł 34,99 zł
+
-
14,99 zł 25,00 zł

Łącznie 73,37 zł

3 produktów

Różowy pyłek na paznokcie mówi HOLO modnej stylizacji!

Różowy pyłek na paznokcie Semilac Flash Holo to Twój najlepszy sposób na odważne wyrażenie siebie! Masz ochotę na lśnienie z przeszłości? Powiedz HOLO modnej stylizacji i zatop się w bajecznych latach '90! Dlaczego tak za nimi tęsknimy? Wystarczy zerknąć na ten manicure! To esencja radości i oryginalnego stylu!

Pyłek na paznokcie hybrydowe Semilac – z czym łączyć?

Z czym łączyć pyłek na paznokcie hybrydowe Semilac? Choćby z delikatnie różowym lakierem hybrydowym Semilac z kolekcji PasTells! To opowiedzenie wiosennej historii modną barwą w nieoczywistym tonie. Całość doprawiamy trendem przeniesionym na paznokcie wprost ze światowych wybiegów. ManiWay – czyli prosty pasek poprowadzony wzdłuż paznokcia - oszalał na punkcie lśnienia!

My także zakochaliśmy się w żywym blasku rodem z lat '90, które charakteryzowały się barwną świeżością i śmiałym korzystaniem z życia. Sięgnij po pyłek na paznokcie hybrydowe Semilac Flash Holo i przypomnij sobie szalone piątkowe wieczory z Just 5 i Backstreet Boys w tle! Jeszcze tylko bluzka w kwiaty, jeansowa kurtka, dzwony i mamy kompletną stylizację. Teraz jesteś gotowa, by czerpać przyjemność z codzienności!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Różowy pyłek na paznokcie w trendzie ManiWay!

Różowy pyłek na paznokcie w trendzie ManiWay!
Twoja ocena
pola obowiązkowe