Różowy pyłek na paznokcie w trendzie ManiWay!

Różowy pyłek na paznokcie w trendzie ManiWay!

Łącznie 92,98 zł

Różowy pyłek na paznokcie mówi HOLO modnej stylizacji!

Różowy pyłek na paznokcie Semilac Flash Holo to Twój najlepszy sposób na odważne wyrażenie siebie! Masz ochotę na lśnienie z przeszłości? Powiedz HOLO modnej stylizacji i zatop się w bajecznych latach '90! Dlaczego tak za nimi tęsknimy? Wystarczy zerknąć na ten manicure! To esencja radości i oryginalnego stylu!

Pyłek na paznokcie hybrydowe Semilac – z czym łączyć?

Z czym łączyć pyłek na paznokcie hybrydowe Semilac? Choćby z delikatnie różowym lakierem hybrydowym Semilac z kolekcji PasTells! To opowiedzenie wiosennej historii modną barwą w nieoczywistym tonie. Całość doprawiamy trendem przeniesionym na paznokcie wprost ze światowych wybiegów. ManiWay – czyli prosty pasek poprowadzony wzdłuż paznokcia - oszalał na punkcie lśnienia!

My także zakochaliśmy się w żywym blasku rodem z lat '90, które charakteryzowały się barwną świeżością i śmiałym korzystaniem z życia. Sięgnij po pyłek na paznokcie hybrydowe Semilac Flash Holo i przypomnij sobie szalone piątkowe wieczory z Just 5 i Backstreet Boys w tle! Jeszcze tylko bluzka w kwiaty, jeansowa kurtka, dzwony i mamy kompletną stylizację. Teraz jesteś gotowa, by czerpać przyjemność z codzienności!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Różowy pyłek na paznokcie w trendzie ManiWay!

Różowy pyłek na paznokcie w trendzie ManiWay!
Twoja ocena
pola obowiązkowe