Różowe paznokcie – nowe wcielenie

Różowe paznokcie – 2017 wcielenie

Łącznie 141,98 zł

Łącznie 129,98 zł

5 produktów

Różowe paznokcie – nowy rok należy do nich!

Kobiety kochają różowe paznokcie! W sezonie letnim wybieramy bardziej jaskrawe i wyraźne odcienie różu na paznokcie. Odważne Panie stawiają nawet na neonowe różowe paznokcie. Przy jego pomocy stworzycie miliony ciekawych stylizacji. My tym razem postawiliśmy na zdobienie godne prawdziwej podróżniczki!

Różowe paznokcie Semilac – najmodniejsze w tym sezonie!

Różowe paznokcie Semilac, które tu prezentujemy, stworzone zostały na bazie najnowszego koloru z kolekcji Margaret! Lakier hybrydowy Semilac 517 to neonowy odcień naszej firmowej Magenty. Barwa z palety SemiBeats zdecydowanie nie będzie tłem w stylizacji – ten kolor gra pierwsze skrzypce! Jeśli jeszcze doprawimy go podróżniczym zdobieniem z pazurem – efekt WOW gwarantowany. W sam raz na letnie wojaże!

Rozwiń

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Różowe paznokcie – nowe wcielenie

Różowe paznokcie – 2017 wcielenie
Twoja ocena
pola obowiązkowe