Chat with us, powered by LiveChat

Pyłki na paznokcie pływające po morzu możliwości!

Razem 75,98 zł

+
-
37,99 zł

Razem 75,98 zł

2 produktów

Pyłki na paznokcie przepędzają zimowe szarości!

Pyłki na paznokcie to nasza tajna broń w walce z szarą codziennością! Choć przeciwnik jest mocny, przy ogromie lśnienia w połączeniu z silną barwą – nie ma z nami szans! Tym razem ostateczny cios szarości zadają pyłki na paznokcie z kolekcji Semilac Flash Galaxy. I w powietrzu już czuć powiew wiosny!

Rozwiń

Pyłek na paznokcie hybrydowe zatopiony w granatowej otchłani!

Pyłek na paznokcie hybrydowe możesz dowolnie wplatać w najbardziej wyszukane stylizacje. My zdecydowaliśmy się połączyć go z głębią grantowego koloru 085 Semilac Deep Ocean. Popłynęliśmy w tej wizji i czerpaliśmy z tego sporo przyjemności! Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Dojrzałość koloru granatowego w połączeniu z żywym odcieniem zieleni zahipnotyzowały nas w pełni. Zanurzyliśmy się w niezgłębiony świat niedopowiedzeń, który skutecznie zmotywował nas do poszukiwań odpowiedzi i wyjaśniania niewiadomych. W tej fascynującej podróży, w którą zabrał nas pyłek na paznokcie hybrydowe z kolekcji Semilac Flash Galaxy zaaplikowany na czarny lakier Semilac, natrafiliśmy na pierwsze oznaki wiosny. Te świetnie współgrały z mocną gwiezdnego lśnienia!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Pyłki na paznokcie pływające po morzu możliwości!

Twoja ocena
pola obowiązkowe