Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Pudry

Filtrowanie produktów
Nie znaleziono produktów pasujących do wybranych kryteriów

Wejdź w świat Semilac

Pudry matujące Semilac – idealne wykończenie makijażu

Pudry matujące Semilac to kropka nad „i” perfekcyjnego makijażu! Dzięki tym profesjonalnym produktom z naszego portfolio stworzysz trwały i naturalnie wyglądający make up, który zostanie z Tobą (w niezmiennej formie) przez wiele godzin! Zapomnij o niekontrolowanym świeceniu się skóry – pudry matujące Semilac pochłaniają nadmiar sebum i pozwalają Ci zachować wypielęgnowany wygląd oraz uzyskać trwały, naturalny makijaż!

Pudry Semilac – trwały efekt matu

Pudry Semilac to prosty sposób na jedwabiście miękką skórę o trwale matowym wykończeniu. Bez osypywania, bez niekontrolowanego świecenia się skóry. W swojej ofercie posiadamy trzy dobrze dopasowane pudry Semilac kolorowe, które poza idealnym sprasowaniem i kremową konsystencją kuszą naturalnie wyglądającymi kolorami.

Jaki puder matujący? Wybierz najlepszy dla siebie!

Zastanawiasz się, jaki puder matujący będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie i Twojego typu skóry? Przychodzimy z odsieczą i pomagamy dopasować puder matujący do Twojej karnacji! Sprawdź naszą dobrze skrojoną ofertę – posiadamy 3 pudry, z których jeden będzie Twoim strzałem w 10!

Semilac Light Beige 20puder matujący dedykowany bardzo jasnej karnacji i chłodnym odcieniom skóry

Semilac Medium Beige 30puder matujący dla jasnej i średniej (oliwkowej) karnacji oraz ciepłych odcieni skóry

Semilac Natural Tran 40puder matujący rekomendowany dla ciemnej karnacji i ciepłych odcieni skóry

Mamy nadzieję, że nasze proste odpowiedzi rozwiążą Twój dylemat, jaki puder matujący wybrać!

Pamiętaj jednak, że matowe wykończenie makijażu uzyskasz nie tylko dzięki dobrze sprasowanym pudrom kolorowym. W swojej ofercie posiadamy również wysokiej jakości puder transparentny, który zapewni Ci trwały efekt matu w make up.

Co to jest puder transparentny?

Nie wiesz, co to jest puder transparentny? Już tłumaczymy! To prasowany puder bezbarwny, który dedykowany jest wszystkim typom i kolorom skóry. Puder transparentny świetnie się do nich dopasowuje i pozwala uzyskać trwały efekt matu, bez niekontrolowanego świecenia się skóry. Skoro wiesz już, co to jest puder transparentny, teraz zastanówmy się, czym nakładać puder.

Czym nakładać puder?

Odpowiedź na to pytanie niektórym może wydać się banalnie prosta, ale jeśli chcesz to robić dobrze – zacznij od podstaw. I podkładu! Jeżeli Twoja skóra posiada pewne niedoskonałości, a pod oczami widać cienie – sięgnij też po korektor. Kiedy te kroki masz już za sobą, czas na puder prasowany. Możesz nakładać go za pomocą specjalnej gąbeczki (znajdziesz ją w eleganckim opakowaniu z lusterkiem, w które opakowany jest puder matujący Semilac). Jeśli zależy Ci na nałożeniu grubszej warstwy produktu, możesz wybrać specjalny puszek. Puder do twarzy powinien być równomiernie nałożony. Nie przesadzaj też z grubością warstw – pudry matujące Semilac są bardzo wydajne!