Prosty makijaż oka na randkę

Prosty makijaż oka na randkę

Łącznie 34,90 zł

Łącznie 34,90 zł

1 produkt

Prosty makijaż oka – na randkę i wielkie wyjście!

Każdego dnia staramy się umiejętnie podkreślać piękno. Są jednak okazje, gdy na spektakularnym wyglądzie zależy nam podwójnie. Prosty makijaż oka na randkę może być najlepszym dopełnieniem stylizacji, która doda nam pewności siebie. Sprawdźcie, jak go stworzyć!

Trwały i prosty makijaż oka z efektem WOW w bonusie!

Tworząc nawet prosty makijaż oka chcemy, by efekt podkreślenia urody był trwały. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą kosmetyki do makijażu Semliac. Na ich bazie stworzycie makijaż oka – na randkę, wielkie wyjście, ale też na co dzień! Kluczem do sukcesu będzie najwyższa jakość, trwałość oraz najpiękniejsze kolory, odpowiadające najpopularniejszym lakierom hybrydowym Semilac.

Nasza propozycja to prosty makijaż oka na randkę, na bazie klasycznych i stonowanych kolorów cieni prasowanych Semilac, których uniwersalny wymiar został doprawiony uroczystym lśnieniem cieni biżuteryjnych w kremie. Dzięki 109 Semilac Miss of the World poczujesz się najpiękniejszą kobietą na świecie i dodasz sobie pewności, która przyda się zwłaszcza na randce!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Prosty makijaż oka na randkę

Prosty makijaż oka na randkę
Twoja ocena
pola obowiązkowe