PROMOCJA SEMILAC
ULUBIONE AKCESORIA STYLISTÓW W TWOIM DOMU I SALONIE

Specjalnie na początek jesieni przygotowaliśmy super promocję -20% na urządzenia, akcesoria i pędzle do zdobień! Wszystkie te akcesoria to profesjonalne produkty polecane przez stylistów i instruktorów Akademii Semilac, które teraz możesz kupić w super ofercie! Akcja promocyjna trwa w dniach 10-22.09.19 lub do wyczerpania zapasów, a jej szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Frezarka Semilac
URZĄDZENIE, KTÓRE SKÓRCI TWOJĄ PRACĘ
PROFESJONALNA FREZARKA DO PAZNOKCI

Wysokiej jakości frezarka do paznokci Semilac usprawni pracę każdej stylistki. Masz już dość piłowania hybrydy pilnikiem w celu jej usunięcia? Spraw sobie frezarkę Semilac, która spisze się perfekcyjnie przy ściąganiu starej masy z paznokcia, ale także przy przygotowywaniu płytki i usuwaniu skórek. Frezarka poradzi sobie przy ściąganiu lakierów hybrydowych, jak również w przypadku żeli uv lub akrylożeli. Urządzenie jest ciche i posiada prosty system wymiany frezów. Praca takim sprzętem to czysta przyjemność, na którą zasłużyłaś!

BEZ NICH ANI RUSZ!
WYJĄTKOWE FREZY

Wyjątkowe frezy Semilac to niezbędne akcesoria, podczas pracy z frezarką. Rozprawią się one z usuwaniem naskórka, opracowaniem płytki, czy ściągnięciem masy hybrydowej. Poznaj je wszystkie i wybierz te, które najlepiej sprawdzą się w Twojej pracy.

Frezy Semilac
Pędzelki i sondy Semilac
PRECYZJA W TWOICH RĘKACH!
PĘDZELKI I SONDY DO ZDOBIEŃ

Dobry pędzel to podstawa udanej stylizacji z wykorzystaniem wzorków. Nie pozwól sobie, by ich słaba jakość popsuła Twoje misterne dzieła. Postaw na sprawdzone i profesjonalne pędzelki oraz sondy do zdobień Semilac. Dzięki tym akcesoriom, na paznokciach Twoich klientek zagoszczą perfekcyjne wzory, a na twarzach pojawi się uśmiech. W końcu zadowolona klientka to Twoja satysfakcja!

KŁOPOTLIWE SKÓRKI? NIE TYM RAZEM!
NIEZAWODNE CĄŻKI I NOŻYCZKI DO SKÓREK

Prawidłowo opracowane skórki to przede wszystkim estetyczny wygląd, ale również trwałość stylizacji manicure. Aby w prosty sposób uporać się z niechcianymi skórkami, potrzebujesz specjalnych narzędzi. Wybierz wyjątkowo ostre, niezawodne cążki i nożyczki do skórek Semilac, które rozprawią się z najbardziej kłopotliwymi skórkami. Z naszymi akcesoriami to zadanie przestanie być trudne!

cążki Semilac
Lampa Stanowiskowa Semilac
DOBRE OŚWIETLENIE TO PODSTAWA
LAMPA STANOWISKOWA

Twoje stanowisko pracy, poza niezbędnymi produktami i akcesoriami, potrzebuje też odpowiedniego oświetlenia. Postaw na lampę stanowiskową Semilac, której padające światło może mieć barwę ciepłą lub chłodną i to w aż 5 poziomach natężenia! Lampa posiada też możliwość odłączenia trzonu od podstawy, co spisze się na medal przy oświetlaniu paznokci podczas wykonywania zdjęć stylizacji, którymi potem możesz chwalić się przed klientkami.

MUST HAVE KAŻDEJ STYLIZACJI
LAMPY DO PAZNOKCI

Wykonanie manicure w domowym zaciszu nie obędzie się bez odpowiedniej lampy do paznokci. Chcesz tworzyć naprawdę perfekcyjny manicure w domu? Wybierz lampę z oferty Semilac, a nie będziesz musiała martwić się o źle utwardzone produkty czy konieczność wymiany żarówek. Postaw na jakość!

Lampa Diament Semilac