Powiało chłodem? Zrób paznokcie na jesień!

Powiało chłodem? Zrób paznokcie na jesień!

Łącznie 82,99 zł

Łącznie 66,39 zł

3 produktów

Paznokcie na jesień ubieramy w sweterki :)

Niby świeci słońce, ale wiatr bezlitośnie pcha się przez uchylone okna i świszczy w szczelinach? Nie daj się zwieść! Królowa jesień rządzi za oknem i ma ochotę zawładnąć także Twoim manicure. Pozwól jej na to – w tym roku paznokcie na jesień utrzymane są w wyjątkowo przytulnym i miłym klimacie. Jesteśmy pewni, że się nim rozgrzejesz!

Jesienne paznokcie idealne na sweater weather

Jesienne paznokcie mogą czarować mnogością barw, kusić stonowaną elegancją lub zaskakiwać formą. My tworząc te modne paznokcie, postawiliśmy się nie ograniczać – połączyliśmy siłę barw i zaskakujący efekt zdobienia. Było to możliwe dzięki limitowanej kolekcji Semilac Sweater Weather, która oferuje przyjemnie melanżowy efekt zdobienia.

Do tej pory ukochany sweter ubierałaś do wygodnych jeansów lub rozkloszowanej spódnicy? Paznokcie na jesień 2018 rok otacza równie przyjemną formą. Stwórz je na bazie modnego chłodnego błękitu zestawionego z bladym różem i nieśmiertelnym zdobieniem w formie kratki. To murowany hit, który wręcz należy wykorzystać, tworząc paznokcie na jesień!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Powiało chłodem? Zrób paznokcie na jesień!

Powiało chłodem? Zrób paznokcie na jesień!
Twoja ocena
pola obowiązkowe