Pomarańczowe paznokcie hybrydowe w brokacie

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe w brokacie

Łącznie 99,97 zł

+
-
34,99 zł
+
-
34,99 zł

Łącznie 84,97 zł

3 produktów

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe – dopraw je brokatem!

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe to odważna propozycja dla Pań lubiących żyć z kolorem i mocno akcentować swoją obecność! Jeśli chcesz być widoczna, wyróżniać się z tłumu i podkreślać swoją żywiołowość – postaw właśnie na nie! Pomarańczowe paznokcie hybrydowe uwielbiają wyrafinowane towarzystwo mocnych barw. Jakie kolory lakierów hybrydowych Semilac pasują do nich najlepiej? My postawiliśmy na głęboki granat oraz mocną zieleń z brokatem. Efekt finalny? Nasze pomarańczowe paznokcie wręcz błyszczą wspaniałością!

Pomarańczowe paznokcie – wzorki dobieraj z rozmachem

Pomarańczowe paznokcie wzorki lubią mocno widoczne i z charakterem. Jeśli już wybierasz intensywną pomarańcz w swojej stylizacji – możesz iść na całość z wzorkami! Dodatkowym plusem jest wspaniałe łączenie koloru pomarańczowego z czarnym lakierem hybrydowym. Możesz zmalować naprawdę coś wyjątkowego! W tym wypadku polecamy jednak stonowane wzorki. Pomarańczowe paznokcie są już wystarczająco wyraziste – nie róbmy im konkurencji. Wzory na pomarańczowe paznokcie mogą być wykonywane także przy użyciu wszelkich brokatów i głębokich odcieni z oferty Semilac. Jak widać w przypadku przedstawianej stylizacji – pomarańcz lubi błyszczące towarzystwo!

Rozwiń

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe w brokacie

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe w brokacie
Twoja ocena
pola obowiązkowe