Ładuję...

semilac

 1. Administratorem danych osobowych jest Nesperta Europe sp. z o.o. z siedzibą w Jelonku, 62-002, przy ul. Obornickiej 7, e-mail Inspektor Ochrony Danych: iod@nesperta.com.
 2. Dane przetwarzane są w celu poznania Twoich preferencji, aby w ramach sieci reklamowej Facebook Ads móc przedstawić Ci dopasowane informacje marketingowe dotyczące naszych produktów i usług oraz w celu wysyłki powiadomień systemowych. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie Twojej zgody, tj. w oparciu o art. 6 ust. 1 pkt a) RODO.
 3. Przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczy następujących danych pozyskanych z aplikacji Messenger: imię i nazwisko lub pseudonim, płeć, wersja językowa aplikacji Messenger, strefa czasowa, w której się znajdujesz, Twoja lokalizacja, wiek oraz inne dane osobowe podane przez Ciebie za pośrednictwem aplikacji Chatbot.
 4. Dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od dnia wyrażenia powyższej zgody, nie dłużej jednak niż do dnia jej cofnięcia.
 5. Odbiorcą danych osobowych będzie w szczególności podmiot zarządzający aplikacją Chatbot - KODA Bots sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-649, przy ulicy Marcellego Bacciarellego 93, email IOD: e-mail: d.rychlik@kancelariaattorney.pl.
 6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Twoja zgoda może być cofnięta w każdym czasie.
 7. Przysługują Ci następujące prawa: prawo dostępu do danych, sprostowania oraz usunięcia tych danych, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
 8. Informujemy, iż celu oferowania Ci przez nas produktów i usług dobranych pod kątem Twoich potrzeb, korzystamy ze zautomatyzowanego procesu podejmowania decyzji.
 9. Aktualizacja Twoich danych możliwa jest poprzez zaktualizowanie ich w aplikacji Messenger - automatycznie zaktualizują się również w aplikacji Chatbot.
 10. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości marketingowych (powiadomień) w następujący sposób:
  Wpisz "Subskrybcja" w Chatbocie, żeby zrezygnować z otrzymywania powiadomień.
 11. Możesz również zrezygnować z przetwarzania Twoich danych osobowych (tj. cofnąć zgodę na ich przetwarzanie). Rezygnacja odbywa się w następujący sposób:
  Wpisz "Zapomnij mnie" w Chatbocie, żeby zrezygnować z interakcji i usunąć dane z bazy.
 12. Pozostałe szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym dotyczące przetwarzania danych przez Facebook Ireland Ltd na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, znajdują się w Polityce Prywatności pod adresem https://semilac.pl/pl/polityka-prywatnosci.