Zapraszamy na pokaz Semilac w Warszawie, gdzie najgorętsze trendy sezonu prezentowane będą na wielkim wybiegu przez najpiękniejsze kobiety świata!


Barwne paznokcie zabłysną na tle kreacji czołowych polskich projektantów!
Musisz to zobaczyć, by nosić się modnie!


POKAZY SEMILAC 2017

Wydarzenie, jakiego jeszcze nie przeżyłaś! Przyjdź i zobacz więcej!

Pokaz Semilac w stolicy to prawdziwe święto dla znawców mody i sztuki! Show wzbogacone zostanie wyjątkowymi atrakcjami, które przygotowujemy dla Was z najlepszymi
projektantami z Polski! Znacie ich z pierwszych stron gazet i najpiękniejszych kreacji - teraz zobaczycie ich dzieła na żywo! I to podkreślone wyszukanym manicure!

Pokaz Warszawa

Rafał Maślak

Pokazy poprowadzi znany i uwielbiamy przez #semigirls Rafał Maślak! Spotkajmy się, porozmawiajmy o wspólnej pasji i wymieńmy doświadczeniem! Czekamy na Wasze sugestie odnośnie nowości!

Pokaz Warszawa

Najlepsi instruktorzy

Podczas warsztatów Instruktorki Akademii Semilac zaprezentują najgorętsze, świąteczno-karnawałowe trendy, które stanowią podstawę modnego looku w tym sezonie! Dzięki nam poznasz triki, które ułatwią Ci tworzenie wyszukanych stylizacji!

Pokaz Warszawa

Modowe Show na wybiegu

W stolicy nowości Semilac prezentowane będą w wielkim stylu! Na wybiegu pojawią się najpiękniejsze kobiety świata w strojach czołowych polskich projektantów! Gwiazdy wybiegu ubiorą: Lidia Kalita, duet Paprocki&Brzozowski i MMC!

Pokaz Warszawa

Barwna promocja

Pokaz Semilac w Warszawie to również gorąca oferta promocyjna! Wybierając 4 najpiękniejsze kolory lakierów hybrydowych Semilac, piąty otrzymasz za symboliczny grosz! Dzięki temu możesz jeszcze lepiej wyrazić swoją barwną osobowość!

KUP BILET NA POKAZ W WARSZAWIE

Eksplozja atrakcji na pokazach Semilac

Zupełnie nowa forma – jeszcze więcej przyjemności!

Nowe pokazy Semilac to wydarzenie obfitujące w niespodzianki! Poza warsztatami trendowymi, prezentacją nowości Semilac, trików z dziedziny zdobienia paznokci oraz fachowymi poradami instruktorów Akademii możecie liczyć na wyszukane prezenty!

Pokaz Warszawa

Semilike 222 Wooly
Lakier hybrydowy UV Hybrid

Jeszcze ciepły, soczyście
sweterkowy Semilike 222 Woolly

Pokaz Warszawa

Semilike 000 Lazure Dream
Lakier hybrydowy UV Hybrid

Nieprzeciętnie osławiony i ciągle
pożądany Semilike 000 Lazure Dream

Pokaz Warszawa

Manifique
Semilac Magazine

Wyjątkowy Manifique Semilac
Magazine przepełniony nowościami,
tutorialami i inspiracjami

KUP BILET NA POKAZ W WARSZAWIE
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.