Podkreśl barwną osobowość Ethno mani!

Podkreśl barwną osobowość Ethno mani!

Łącznie 69,98 zł

Łącznie 69,98 zł

2 produktów

Modny manicure na jesień dopraw ethno!

W tym roku na salony (i paznokcie!) powracają wzory ethno. My sięgamy po motywy i kolory nawiązujące do bogatej sztuki Peru. Przenosimy je śmiało na modne paznokcie na jesień, które idealnie podkreślą Twoją osobowość. Jeśli jesteś odważna, odrobinę szalona i spontaniczna – ten trend spotka się z Twoim zainteresowaniem!

Jesienne paznokcie w wyraźnych kolorach!

W sezonie jesiennym chętnie wracamy do klasyki, decydując się na nieśmiertelną czerwień, przydymiony oranż, klasyczny brąz lub głębokie bordo. Tym razem aura za oknem ma pobudzić nas do barwniejszego działania i zdecydowanie bardziej śmiałego zestawiania ze sobą wyraźnych wzorów i kolorów. Pomoże nam w tym promowany przez Semilac Ethno mani!

My stworzyliśmy go na bazie fuksji, którą okrzyknęliśmy kolorem tej jesieni. Połączyliśmy ją z eleganckim kolorem morskim, który od paru miesięcy cieszy się powodzeniem, nie tylko w barwnych stylizacjach na paznokciach, ale nawet aranżacjach mieszkań! Dla kontrastu całość doprawiliśmy delikatnością bieli, którą wpisaliśmy we wzory rodem z Peru. To dopiero smaczne zestawienie!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Podkreśl barwną osobowość Ethno mani!

Podkreśl barwną osobowość Ethno mani!
Twoja ocena
pola obowiązkowe