Primery do paznokci

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 3
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. Preparaty Primer witaminowy Semilac 7ml
  15,99 zł
 2. Preparaty Semilac Primer 7ml
  19,99 zł
 3. Bestseller
Produkty: 3
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Kłopot z trwałością manicure? Czas na primer!

Dobre przygotowanie płytki paznokcia pod stylizację żelową, hybrydową lub akrylożelową to niezwykle ważny krok, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się pięknym manicure naprawdę długo. Jeśli lakier hybrydowy, mimo dobrze opracowanej i odtłuszczonej płytki, nadal odpryskuje – czas na produkt specjalny! Primer do paznokci, czyli preparat, którego nie może Ci zabraknąć. Chcesz dowiedzieć się, co to jest primer? Zostań z nami.

Primer co to za produkt?

Primer do paznokci to preparat pomocniczy, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności bazy do naturalnej płytki paznokcia poprzez jej silne odtłuszczenie. Primer do paznokci możemy porównać do taśmy dwustronnej, która łączy płytkę paznokcia z bazą, którą chcesz zaaplikować. Preparat ten możesz stosować do różnego rodzaju manicure, więc nałożysz primer pod bazę hybrydową, żelową lub akrylożel. Produkt ten powinno się aplikować tylko na naturalną płytkę paznokcia. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w przypadku uzupełnienia stylizacji metodą żelową.  
Jeśli Twoje paznokcie są dość tłuste i kłopotliwe także rekomendujemy użycie primera do paznokci. Tylko jaki rodzaj tego preparatu wybrać? Podpowiemy Ci poniżej.

Jaki primer wybrać?

Na początku warto zaznaczyć, że primer można nakładać tylko na nieuszkodzoną płytkę paznokcia. Nie wolno aplikować preparatu na stany zapalne, skórki ani na wały wokół paznokcia. Musisz o tym pamiętać!

W ofercie Semilac masz do wyboru dwa primery do paznokci Semilac. W kolejnych częściach poznasz oba preparaty oraz dowiesz się, jak je zaaplikować. Gotowa na dawkę przydatnej wiedzy?

Primer bezkwasowy - Semilac Primer Acid Free

To preparat, który jest uniwersalny, więc można go stosować jako primer do hybryd, żeli lub akrylożeli. Primer bezkwasowy Semilac odtłuszcza płytkę paznokcia i zapobiega zapowietrzeniom oraz odpryskom. Z uwagi na swoją lekką formułę, preparat ten rekomendujemy  do mniej problematycznej płytki.

Primer kwasowy – Semilac Primer

Z kolei primer kwasowy Semilac przeznaczony jest do zadań specjalnych wykonywanych przez profesjonalistów lub bardziej zaawansowane osoby. Primer kwasowy Semilac posiada intensywny zapach i znacznie mocniej odtłuszcza płytkę paznokcia. Stąd też nie jest dedykowany do jej wrażliwej i cienkiej powierzchni.

Nie wiesz, jaki primer kwasowy czy bezkwasowy wybrać? Jeśli potrzebujesz primer pod hybrydy, a Twoje paznokcie nie są problematyczne, powinnaś wybrać primer bezkwasowy Semilac. Warto także zdecydować się na ten produkt, jeśli jesteś na początku swojej przygody z manicure.
Jeśli natomiast po zastosowaniu primera bezkwasowego, Twoja stylizacja nadal odpryskuje lub się zapowietrza, warto spróbować primera kwasowego Semilac.

Jak nakładać primer?

Jesteś ciekawa jak nakładać primer? Oto krótka lista kroków, które musisz wykonać, aby prawidłowo zaaplikować primer do paznokci.

 1. Przed nałożeniem primera na naturalną płytkę paznokcia, należy ją odpowiednio zmatowić bloczkiem polerskim, a następnie odtłuścić wacikiem bezpyłowym nasączonym cleanerem.
 2. Po odtłuszczeniu paznokci cleanerem możesz nałożyć primer. Podczas aplikacji potrzebujesz niewielkiej ilości preparatu. Odsącz nadmiar z pędzelka o brzeg buteleczki.
 3. Przejdź do rozprowadzenia preparatu po powierzchni paznokci.

  Primer bezkwasowy – zaaplikuj jak lakier do paznokci. Staraj się stworzyć cienką warstwę, aby preparat nie spłynął na skórki. Poczekaj do całkowitego wchłonięcia produktu.

  Primer kwasowy – zaaplikuj punktowo na płytkę paznokcia i poczekaj do całkowitego wchłonięcia. Ważne, aby nałożyć naprawdę niewielką ilość preparatu na paznokieć.

 4. Po całkowitym odparowaniu preparatu możesz przejść do nakładania manicure zgodnie z zasadami.

  Mamy nadzieję, że już wiesz jaki primer wybrać i jak go nakładać. Teraz czas na piękne stylizacje!