Płyny do dezynfekcji paznokci

Płyny do dezynfekcji paznokci

4 produktów

Płyn do pielęgnacji paznokci Semilac – sprawdź naszą ofertę!

Wśród płynów Semilac znajdziesz zmywacz do paznokci hybrydowych, klasyczny Aceton oraz Semilac Nail Cleaner (odtłuszczacz do paznokci). To produkty niezbędne podczas wykonywania zabiegów manicure, które od lat towarzyszą naszym klientkom.

Niezależnie od tego, czy chcesz zmyć lakier klasyczny, hybrydowy, czy po prostu odtłuścić płytkę - mamy dla Ciebie rozwiązanie! Proponowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością – wybierając Semilac stawiasz na płyny do pielęgnacji paznokci, które powstały w zgodzie z procedurami normy ISO GMP oraz posiadające niezbędne certyfikaty i atesty!

Zmywacze do paznokci – jak stosować przy lakierze hybrydowym?

Najlepszy kolor to trwały kolor! Jednak kiedyś przychodzi ten dzień, gdy żegnamy się ze zrobioną jakiś czas temu stylizacją i chcemy pokazać swoją fantazję w nowym manicure. Wtedy do gry wchodzą zmywacze do paznokci!

Ich rodzaj należy dopasować do manicure, który zdobił nasze paznokcie. Jeśli był to manicure hybrydowy należy postępować w myśl ściśle określonej procedury. Przedstawiamy ją poniżej – dzięki temu będziecie wiedzieć, jak stosować zmywacze do hybrydy!

W naszej ofercie posiadamy produkty, którymi bez problemu pozbędziecie się lakieru hybrydowego! Zmywacz do paznokci hybrydowych Semilac Remover to specjalny płyn, który delikatnie usuwa lakier hybrydowy Semilac. Dodatkowo wzbogaciliśmy go o lanolinę - składnik, który zapobiega wysuszaniu się skórek. Możecie zmywać i dbać w jednym momencie – dwa w jednym, którego ciężko nie polubić ;)

Zmywacz do paznokci Semilac występuje w różnych wariantach – wybierz ten, który najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb!

Dodatkowo paznokcie hybrydowe możesz ściągnąć przy pomocy zmywacza do lakieru hybrydowego Semilac Acetone! Ten produkt, tak samo jak zmywacz Semilac Remover występuje w naszej ofercie w 4 opcjach:

Jak stosować zmywacze do paznokci hybrydowych – krok po kroku!

  • 1. Zmatuj paznokcie

  • 2. Nasącz folie Remover'em i owiń nimi paznokcie. Odczekaj około 10 minut.

  • 3. Zdejmij folie i usuń pozostałą warstwę lakieru.

  • 4. Opracuj kształt paznokci.

  • 5. Zmatuj płytkę i usuń resztę produktu.

  • 6. Wygładź płytkę paznokcia i gotowe! :)

W celu jeszcze lepszego przedstawienia tematu zmywacza do paznokci hybrydowych prezentujemy Wam specjalny filmik, który powstał we współpracy z instruktorami Akademii Semilac. Po jego obejrzeniu wszystko powinno być jasne!


Produkty do ściągania manicure hybrydowego:

Czym różni się Semilac Remover od Semilac Acetone?

Semilac Remover oraz aceton to płyny służące do ściągania lakieru hybrydowego Semilac. Semilac Remover różni się od acetonu tym, że jest delikatniejszy, ponieważ zawiera w swoim składzie lanolinę, chroniącą płytkę paznokcia przed nadmiernym wysuszeniem.

Rozwiń Czytaj opis Zwiń opis kategorii
Pojemność
Wyczyść filtry
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
Wyczyść filtry
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA