Nie znaleziono produktów pasujących do wybranych kryteriów

Płyny do dezynfekcji paznokci – podstawa stylizacji

Jeśli profesjonalnie zajmujesz się stylizacją paznokci to doskonale wiesz, jak ważne jest wykonywanie usługi w sterylnych warunkach. Płyny do dezynfekcji paznokci o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym czy wirusobójczym powinien być podstawowym wyposażeniem każdego szanującego się salonu. Tylko dzięki temu klientki mogą mieć poczucie bezpieczeństwa i pewność, że ich manicure jest wykonany poprawnie, z poszanowaniem podstawowych zasad higieny.

Płyny do dezynfekcji paznokci Semilac – poznaj naszą ofertę

W Semilac stawiamy na najwyższą jakość, kolor oraz bezpieczeństwo. Z tej przyczyny nawet podczas szkoleń w Akademii Semilac poruszamy ważne kwestie dezynfekcji i dbania o przestrzeganie zasad higieny. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne płyny do dezynfekcji paznokci (na przykład w formie antybakteryjnego żelu czy sprayu), jak również płyny do dezynfekcji Semilac, dzięki któremu zachowasz sterylność narzędzi do wykonywania manicure czy blatów roboczych. Wybierz ten płyn do dezynfekcji paznokci Semilac i narzędzi, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania! Obecnie dostępne są:

  • Semilac Płyn do dezynfekcji 1000 ml;
  • Semilac Spray antybakteryjny 250 ml;
  • Semilac Spray antybakteryjny Neocide 50 ml;
  • Semilac Żel antybakteryjny 50 ml.

Jak widzisz, w naszym portfolio znajdziesz płyny do dezynfekcji paznokci oraz specjalne produkt do dezynfekcji przyrządów do manicure i blatów. Dzięki nim utrzymasz sterylny porządek i czystość, a klientki docenią Twoje profesjonalne podejście do manicure!

Płyny do dezynfekcji paznokci stosuj po każdym wykonanym zabiegu – dzięki temu bakterie, wirusy i grzyby będą omijać Twój gabinet szerokim łukiem!