Chat with us, powered by LiveChat

Pędzel do pyłu na stojaku Semilac Dust Brush

Pędzel do pyłu na stojaku Semilac Dust Brush
Ocena:
5 % of 100
2 1 5
29,99 zł
-
+

Profesjonalny pędzel do precyzyjnego  usuwania z powierzchni paznokcia pyłu powstającego przy wykonywaniu usługi manicure lub pyłku wykorzystywanego do zdobień. Pędzel stworzony został z doskonale wyprofilowanego włosia syntetycznego, które jest delikatne, a przy tym bardzo trwałe.

Ten estetycznie wyglądający pędzel posiada specjalną podstawkę, która umożliwia przechowywanie go w pozycji pionowej włosiem do dołu, co zabezpiecza je przed uszkodzeniem i wyginaniem. Dodatkowo podstawka umożliwia wygodne postawienie go na biurku, zapewniając łatwy i szybki dostęp do pędzla podczas wykonywania usługi.

 

PARAMERTY:

  • Długość całkowita włosia: ok. 2,5cm.
  • Długość całkowita samego pędzla: ok. 8,3cm
  • Wysokość podstawki wraz z pędzelkiem: ok.8,9 cm
  • Szerokość podstawki wraz z pędzelkiem: ok. 4,1cm
Rozwiń

Do czyszczenia włosia zaleca się używanie preparatów delikatnie myjących (na przykład wykorzystywanych do mycia pędzli do make-up). Jeżeli pędzel będzie używany jedynie do oczyszczania płytki paznokcia z pyłków zdobniczych (a nie z resztek po piłowaniu), do jego czyszczenia wystarczy nawet zwykłe mydło.

Nie należy używać zbyt stężonych płynów do czyszczenia pędzli, które mogą niekorzystnie wpłynąć ja jego jakość. Pędzla nie można czyścić w autoklawie.

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Pędzel do pyłu na stojaku Semilac Dust Brush

Pędzel do pyłu na stojaku Semilac Dust Brush
Twoja ocena
pola obowiązkowe