Chat with us, powered by LiveChat

Pedicure pod znakiem miastomanii!

Pedicure pod znakiem miastomanii!

Razem 37,99 zł

Razem 37,99 zł

1 produkt

Modny pedicure na lato w mieście

Modny pedicure dla wymagających powinien być trwały i uniwersalny. Nasz lakier hybrydowy Semilac Business Line Lila Rose 192 spełnia te wymogi, z nawiązką! Jeśli zdecydujecie się stworzyć na jego bazie pedicure na lato macie pewność, że miasto należy do Was! Co jeszcze?

Pedicure w miejskim stylu

Szykuje się wielkie wyjście  z przyjaciółkami? To brzmi naprawdę dobrze! Jeśli nie masz jeszcze zestawu idealnego na tę okoliczność, służymy dobrą radą. Zawsze świetnie sprawdzają się wygodne jeansy. W tym roku warto zainwestować w takie z dziurami – to hit sezonu! Podobnie, jak sandałki na wysokich obcasach, choć one nigdy nie wychodzą z mody. Z kolorem denim świetnie współgra pudrowy róż, który jest kobiecy i dziewczęcy zarazem.

Przydadzą się też ekskluzywne dodatki i dopracowany pedicure. My ten ostatni zdecydowaliśmy się wykonać kolorem o biznesowym zabarwieniu. Semilac Business Line Lila Rose 192 to delikatność różu wzmocniony nutką liliowego tonu, które gwarantują dostojny i mniej oczywisty charakter stylizacji pedicure. Światła miasta mogą jedynie odbijać się w Twoim blasku!

Buty DeeZee - różowe sandałki Christina.

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Pedicure pod znakiem miastomanii!

Pedicure pod znakiem miastomanii!
Twoja ocena
pola obowiązkowe