Paznokcie w kropki – neonowe ManiDot na okrągło!

Paznokcie w kropki – neonowe ManiDot na okrągło!
Ocena:
5 % of 100
1 1 5

Łącznie 152,98 zł

+
-
14,99 zł 25,00 zł

Łącznie 100,95 zł

5 produktów

Paznokcie w kropki – prostota i piękno w jednym!

Paznokcie w kropki wracają w wielkim stylu. Ten sezon należy do nich – paznokcie w kropki dopełniają wysmakowane stylizacje oparte na tym prostym motywie. Jest go pełno – na światowych wybiegach, sklepowych witrynach, a nawet w wystroju klimatycznych wnętrz. Paznokcie w kropki to również hit – i kropka!

Rozwiń

Paznokcie w kropki – jak zrobić?

Chcesz mieć paznokcie w kropki? Jak zrobić z nich prawdziwe arcydzieło? Najlepiej w prosty sposób, gwarantujący wyszukany efekt końcowy! My mamy na to radę! Sprawdź paznokcie w kropki – krok po kroku powiemy Ci, jak je zmalować. To będzie proste! Wystarczą tylko produkty marki Semilac, trochę talentu – i mamy to!

Te paznokcie w kropki stworzyliśmy na bazie wyrafinowanej głębi czerni lakieru hybrydowego Semilac Black Diamond 031 oraz nieśmiertelnej pozycji –fioletowego lakieru hybrydowego Semilac Mardi Gras 034. Wszystko wzbogaciliśmy odpowiednim zdobieniem, w zaskakującym lśnieniu – paznokcie w kropki stworzyliśmy przy użyciu pyłków do paznokci hybrydowych Semilac Flash Neon. Jeśli zdecydujesz się stworzyć paznokcie w kropki na bazie lakierów hybrydowych Semliac, przyda się Semilac Dotting Tool!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Paznokcie w kropki – neonowe ManiDot na okrągło!

Paznokcie w kropki – neonowe ManiDot na okrągło!
Twoja ocena
pola obowiązkowe