Ładuję...
Stylizacje

Paznokcie hybrydowe – kwiaty na łące elegancji

Produkty użyte w stylizacji

Wielofunkcyjna baza Extend 5w1 

46,99 zł

Suma 46,99 zł

You will earn Semilac points 20 Semipoints
Charakterystyka
Icon Kształt paznokci Kształt paznokci:  Kwadratowe
Icon Długość paznokci Długość paznokci:  Średnie
Icon Poziom trudności Poziom trudności:  Średnio-zaawansowany
Opis

Paznokcie hybrydowe – kwiaty delikatnie wieńczą dzieło

Paznokcie hybrydowe kwiaty ukochały sobie w różnych formach. I trudno się dziwić – tworzące je płatki kwiatów są wybitnie kobiece i pozwalają ubierać się w urocze i modne barwy! My tym razem jednak paznokcie hybrydowe w kwiaty malujemy klasycznymi barwami – beżem i czernią!

Beżowe paznokcie hybrydowe – kwiat skąpane w czerni

Nasz sposób na paznokcie hybrydowe? Kwiaty zamknięte w elegancji czerni i potraktowane jedynie w formie skromnego dodatku. Nikt nie powiedział, że latem musimy szaleć z kolorami. Prawda jest też taka, że nie wszyscy mają taką możliwość. Jeśli zaliczasz się do grona Pań, które nie mogą eksponować barw swojej osobowości w pracy, to będzie dla Ciebie propozycja idealna!

Beżowy lakier hybrydowy to stonowana i uniwersalna opcja, na bazie której stworzymy lekki manicure do pracy. Możesz mieć pewność zadbanego i wypielęgnowanego wyglądu, bez wzbudzania kontrowersji. By dodać całości odrobiny kuszącej kobiecością magii, kolorem czarnym zmalowaliśmy kunsztowne kwiaty, które nie są agresywne, a dodają stylizacji eleganckiego charakteru.

Moc zaufania w naszych rękach

Pokochaliście kosmetyki Semilac i mamy na to dowody: