Paznokcie french – bądź Królową elegancji

Paznokcie french – bądź Królową elegancji

Łącznie 117,98 zł

Łącznie 117,98 zł

4 produktów

Paznokcie french – wzory podkreślają elegancję!

Paznokcie french wzory zazwyczaj omijają szerokim łukiem. Błąd! Ta elegancka i bardzo delikatna stylizacja może być dodatkowo wzbogacona o bardziej wyraziste elementy. Nasze paznokcie french wzorki mają bardzo klasyczne i nie rzucające się w oczy. Ich zastosowanie jedynie na palcach serdecznych gwarantuje brak przesytu w manicure.

Paznokcie french – wzorki, które sprawdzą się w dniu ślubu

Paznokcie french wzorki muszą być idealnie dopasowane do okazji. W związku z tym, że delikatny manicure jest bardzo często wybierany przez przyszłe Panny Młode, należy dołożyć wszelkich starań, by wzory na paznokciach nie były przesadnie bogate. My postawiliśmy na subtelne wzmocnienie stylizacji french o srebrne zdobienia, z delikatną nutą czerni w tle. Uzyskaliśmy klasyczny manicure w nowoczesnym wydaniu.  

Rozwiń

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Paznokcie french – bądź Królową elegancji

Paznokcie french – bądź Królową elegancji
Twoja ocena
pola obowiązkowe