Odżywka do paznokci Semilac Vitamin 10in1 7ml

Odżywka do paznokci Semilac Vitamin 10in1 7ml
9,99 zł
-
+

Produkt dostępny wyłącznie na terenie Unii Europejskiej

Najlepsza odżywka? Paznokcie delikatne i osłabione wybierają Semilac Vitamin 10in1! To odżywka wzmacniająca paznokcie bogata w witaminy E, C oraz F. Regeneracja paznokci zapewniana przez ten produkt Semilac to gwarancja odpowiedniego nawilżenia i wzmocnienia płytki. Dodatkowo odżywka do paznokci Semilac Vitamin 10in1 zwiększa odporność płytki na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli zastanawiasz się, jak regenerować paznokcie, po hybrydzie możesz zdecydować się na odżywkę bogatą w krzem i wapń. Te składniki wspierają proces odbudowy płytki, wpływając na poprawę kondycji paznokci.

Rozwiń

Zniszczone paznokcie? Po hybrydzie możesz postawić na odżywkę!

Masz zniszczone paznokcie? Po hybrydzie możesz zdecydować się na chwilową przerwę od koloru. Wtedy przyda Ci się najlepsza odżywka! Paznokcie słabe i łamliwe potrzebują odpowiedniej opieki. Jak regenerować paznokcie? Po hybrydzie polecamy odżywkę do paznokci Semilac Vitamin 10in1!

Jak regenerować paznokcie? Dobra odżywka do paznokci to podstawa!

Zastanawiasz się, jak regenerować paznokcie? Po hybrydach mogą one zatęsknić za chwilową przerwą od koloru. Wtedy przyda się najlepsza odżywka! Paznokcie, które są delikatne i łamliwe nie gwarantują trwałości manicure hybrydowego, a dodatkowo mogą wyglądać nieestetycznie. Jeśli musisz regenerować paznokcie – odżywka Semilac Vitamin 10in1 będzie najlepszym rozwiązaniem!

Zniszczone paznokcie? Po manicure hybrydowym możesz zdecydować się na chwilę relaksu dla siebie i paznokci. Nasz sposób? Na przykład domowe SPA! Semilac posiada w swoim asortymencie profesjonalne preparaty i odżywki do paznokci, które wspierają proces ich regeneracji, czyniąc je mocniejszymi i piękniejszymi!

Odżywka wzmacniająca paznokcie? Postaw na najlepszą!

Odżywka wzmacniająca paznokcie przyda się, jeśli chcesz odpowiednio zadbać o kondycję płytki. Pamiętaj, że tylko zdrowe i sile paznokcie gwarantują trwałość manicure hybrydowego oraz najlepszy efekt stylizacji! Odżywka wzmacniająca paznokcie Semilac Vitamin 10in1 to kompleksowa odpowiedź na Twoje potrzeby, jeśli stawiasz na akcję regenerację!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Odżywka do paznokci Semilac Vitamin 10in1 7ml

Odżywka do paznokci Semilac Vitamin 10in1 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe