Nietypowe plamy otulone ciepłymi pastelami

Nietypowe plamy otulone ciepłymi pastelami
Ocena:
5 % of 100
1 1 5

Łącznie 102,98 zł

Łącznie 84,97 zł

3 produktów

Manicure hybrydowy – wszystko w Twoich rękach!

Rozbielona żółć w połączeniu z intensywnym pomarańczowym kolorem i pastelowym różem – to brzmi jak idealne, wiosenne połączenie. Specjalnie dla Ciebie, zmalowaliśmy tę kompozycję w formie nieregularnych plam z delikatnymi białymi akcentami na dwóch paznokciach. Cała stylizacja utrzymana zostaje w ciepłych odcieniach pasteli.

Ten manicure hybrydowy może wykonać każda osoba, nawet początkująca. Nie jest to precyzyjny wzorek malowany pędzlem, a raczej odrobina fantazji zamknięta na paznokciach. Z lakierami hybrydowymi Semilac możesz odwzorować właśnie taką stylizację lub zainspirować się nią i stworzyć własne arcydzieło.

Wybierając kolory, którymi zostały pomalowane te paznokcie hybrydowe, możesz dodatkowo wesprzeć młode stylistki paznokci, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową.

W ramach charytatywnej akcji 4 zł ze sprzedaży każdej butelki lakieru z serii Semilac All in My Hands zostanie przekazane na rzecz warsztatów edukacyjnych dla studentek kierunków kosmetologicznych oraz granty finansowe na rozwój zawodowy.

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Nietypowe plamy otulone ciepłymi pastelami

Nietypowe plamy otulone ciepłymi pastelami
Twoja ocena
pola obowiązkowe