Ładuję...
Stylizacje

Niebieskie paznokcie hybrydowe – w słusznej sprawie!

Produkty użyte w stylizacji

Lakier hybrydowy

37,99 zł
Brak w magazynie

Lakier hybrydowy

37,99 zł
Brak w magazynie

Suma 96,97 zł

You will earn Semilac points 20 Semipoints
Charakterystyka
Icon Styl Styl:  Pastelowe
Icon Kształt paznokci Kształt paznokci:  Migdałowe
Icon Długość paznokci Długość paznokci:  Średnie
Icon Poziom trudności Poziom trudności:  Średnio-zaawansowany
Opis

Niebieskie paznokcie hybrydowe – poznaj drugie dno koloru!

Niebieskie paznokcie hybrydowe w pastelowym odcieniu ubranym w wygodny jeans to zdecydowanie więcej niż jedynie ujmujący kolor na wiosnę! To także pokazanie pięknym manicure, że pomagasz innym. Lakiery hybrydowe Semilac ALL IN MY HANDS to wsparcie przedsiębiorczości młodych kosmetyczek, które chcą nieustannie rozwijać swój warsztat!

Niebieski lakier hybrydowy Semilac ALL IN MY HANDS LIGHT BLUE – z czym łączyć?

Niebieski lakier hybrydowy Semilac z kolekcji charytatywnej ALL IN MY HANDS to zawarcie w świecie barw głębokiej nadziei, że zawsze można sięgać po więcej i stawać się jeszcze lepszym. Niezależnie od tego, czy chodzi o realizowane pasje czy życie zawodowe, które może być ich częścią!

Ten niebieski lakier hybrydowy Semilac łatwo wpleciesz w modny manicure na wiosnę. 2018 rok nic nie zmienia – pastele są ciągle na topie! Łącz je z innymi lekkimi barwami – jak choćby dziewczęcym różem z kolekcji Semilac ALL IN MY HANDS. By nadać stylizacji bardziej ozdobnego wymiaru, zdecydowaliśmy się na trend ManiWay, czyli prosty pasek wykonany przy pomocy pyłku na paznokcie Semilac Flash Mermaid 683. Jego poprowadzenie wzdłuż jednego paznokcia nie tylko dodało blasku, ale także wysmuklił płytkę.

Moc zaufania w naszych rękach

Pokochaliście kosmetyki Semilac i mamy na to dowody: