Chat with us, powered by LiveChat

Neonowe paznokcie – oto ich rok!

Razem 75,98 zł

+
-
37,99 zł

Razem 75,98 zł

2 produktów

Neonowe paznokcie oczarowały siłą swojego wyrazu oraz świeżością, którą wnoszą do stylizacji. Choć neonowe paznokcie hybrydowe to naprawdę HOT opcja, powinny decydować się na nią jedynie charakterne Panie, które nie boją się błyszczeć w towarzystwie. Neonowe kolory lakierów wychodzą przed szereg i lubią błyszczeć – nie decyduj się na nie, jeśli nie uniesiesz na swoich barkach wzmożonego zainteresowania towarzystwa!

Neonowe paznokcie hybrydowe – ostre i wyraźne. Tylko dla odważnych!

Jeśli masz barwną osobowość i lubisz zaskakiwać, neonowe paznokcie hybrydowe są dla Ciebie stworzone. Jeśli jesteś salonowym lwem – one dotrzymają Ci kroku. Nadają się na piątkowe wyjście czy mocny akcent codziennej stylizacji. Korzystaj z ich uroku, zwłaszcza latem. To dla nich idealny czas!

Rozwiń

Każda z nas kocha kolorowy manicure. Czy jest reguła według której dobieramy stylizacje? Oczywiście! Specjalne okazje i okoliczności wymagają od nas określonych kolorów. Jednak mamy swoich ulubieńców po których sięgamy, gdy mamy pełną dowolność. Kolor, który nas wyraża, mówi drugiej osobie, ba! całemu światu, jakie jesteśmy. Zobacz nasze stylizacje przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Neonowe paznokcie – oto ich rok!

Twoja ocena
pola obowiązkowe