Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Pędzelki i akcesoria do zdobień

Filtrowanie produktów
Kolor
Rodzaj zakończenia
Rodzaj zdobiebienia
Ładuję...
Produkty: 11
Sortowanie najpopularniejsze
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
 1. Pędzelek do hybrydy Semilac pędzel do zdobień One Stroke
  41,99 zł
 2. Pędzelek do hybrydy N03 Oval - do zdobień
  41,99 zł
 3. Pędzelek do hybrydy Semilac pędzel do zdobień Ombre  
  41,99 zł
 4. Pędzelek do hybrydy Semilac pędzel do żelu Basic Gel Flat
  48,99 zł
 5. Pędzelek do hybrydy N02 Wide - do zdobień
  36,99 zł
 6. Bestseller
  Pędzelek do hybrydy Semilac Multitool 2in1
  26,99 zł
 7. Akcesoria do manicure SemiStick - aplikator do pyłków
  2,99 zł
Produkty: 11
Sortowanie najpopularniejsze
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA

Wejdź w świat Semilac

Profesjonalne pędzle Semilac

Pędzelki do wykonywania zdobień paznokci Semilac są wykonane z wysokiej jakości włosia. Aktualnie w ofercie Semilac znajdują się pędzelki do zdobień paznokci w większości klasycznych długości i  o odpowiednich grubościach włosia. Każdy pędzel to nowe terytorium zdobień do odkrycia.

Pędzelki dla profesjonalistek i nie tylko

Zdobienie paznokci pędzelkami to sztuka wymagająca precyzji i niesamowitej wyobraźni. Płytka paznokcia nie oferuje szerokiej przestrzeni, a nie możemy też poprawiać dzieła w nieskończoność. Dlatego, wszelkie elementy zdobnicze wykonywane za pomocą pędzelków do paznokci, można zdecydowanie nazwać dziełami sztuki. Ale nie wyklucza to wykorzystywania pędzelków do zdobień również przez mniej zaawansowane entuzjastki manicure hybrydowego i żeli. Spośród narzędzi do stylizacji paznokci znajduje się wiele umożliwiających tworzenie subtelnych i prostych stylizacji. W końcu, nie od razu Rzym zbudowano!

Pędzelek do zdobień paznokci – który wybrać?

Wszystko zależy od naszych potrzeb, czy zaczynamy, czy już mamy doświadczenie w pracy z pędzlami i tego jakie zdobienia lubimy wykonywać. Oferta Semilac ma wszystko, czego potrzebujesz:

 • 1.

  Pędzle z włosiem o średniej długości i grubości przeznaczone do szkicowania, obrysowywania i wypełnień kolorem drobnych elementów zdobień. Szczególnie polecane dla osób zaczynających przygodę ze stylizacją paznokci i manicure hybrydowego.

 • 2.

  Pędzle do zdobień o skośnym włosiu, idealne do metody One Stroke, jak również do poprawiania i precyzowania linii zdobień. 

 • 3.

  Pędzle długich i cienkich końcówkach przeznaczone do wykonywania długich, cienkich i precyzyjnych linii w zdobieniach. 

 • 4.

  Pędzle do zdobień przeznaczone stricte do konturowania.

 • 5.

  Podwójne pędzle o końcówkach zaokrąglonych jak i ostro ściętych

 • 6.

  Pędzle przeznaczone do aplikacji żeli konstrukcyjnych. Wersje idealne dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowniczek. 

 • 7.

  Doskonałe pędzle przystosowane do tworzenia skomplikowanych ornamentów, zdobień kwiatowych i tworzenia innych, niesamowitych efektów.

Sondy do zdobień

Sondy do paznokci i wykonywania zdobień paznokci są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a stalowa główka i zróżnicowane rozmiary końcówki, pozwolą na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów i ornamentów. Każda z sond do zdobień paznokci Semilac została zaprojektowana również z myślą o estetyce salonów kosmetycznych i funkcjonowaniu w branży beauty.

Stylograf – najlepszy do precyzyjnych zdobień

Stylograph Nail Art został zaprojektowany z myślą o wykonywaniu precyzyjnych zdobień przy pomocy tuszu, farb akrylowych bądź akwarelowych. W jego zasięgu są nawet najmniejsze i najbardziej fantazyjne wzory, które wymagają precyzji w działaniu. Stylograf Semilac został wyposażony w trzy, wymienne końcówki, które sprawdzą się przy wytyczaniu linii o różnej grubości.

Jakość i trwałość

Pędzelki do zdobień paznokci i inne narzędzia Semilac zostały wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów i są odporne na zmęczenie materiału wynikające z powtarzających się czynności konserwacyjnych. Odpowiednio zadbane, nasze pędzelki, sondy i stylografy będą długo cieszyć swoją właścicielkę lub właściciela.