Chat with us, powered by LiveChat

Pędzelki i akcesoria do zdobień

15 produktów

Najwyższej jakości akcesoria do zdobień oraz pędzle do nakładania żelu. Produkty dedykowane profesjonalistom i osobom, które samodzielnie wykonują stylizacje.

 

Filtrowanie produktów
Produkty: 15
Sortowanie najpopularniejsze
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
 1. Bestseller
Produkty: 15
Sortowanie najpopularniejsze
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA

Wejdź w świat Semilac

Wejdź w świat Semilac

Profesjonalne pędzle Semilac

Pędzelki do wykonywania zdobień paznokci Semilac są wykonane z wysokiej jakości włosia. Aktualnie w ofercie Semilac znajdują się pędzelki do zdobień paznokci w większości klasycznych długości i  o odpowiednich grubościach włosia. Każdy pędzel to nowe terytorium zdobień do odkrycia.

Pędzelki dla profesjonalistek i nie tylko

Zdobienie paznokci pędzelkami to sztuka wymagająca precyzji i niesamowitej wyobraźni. Płytka paznokcia nie oferuje szerokiej przestrzeni, a nie możemy też poprawiać dzieła w nieskończoność. Dlatego, wszelkie elementy zdobnicze wykonywane za pomocą pędzelków do paznokci, można zdecydowanie nazwać dziełami sztuki. Ale nie wyklucza to wykorzystywania pędzelków do zdobień również przez mniej zaawansowane entuzjastki manicure hybrydowego i żeli. Spośród narzędzi do stylizacji paznokci znajduje się wiele umożliwiających tworzenie subtelnych i prostych stylizacji. W końcu, nie od razu Rzym zbudowano!

Pędzelek do zdobień paznokci – który wybrać?

Wszystko zależy od naszych potrzeb, czy zaczynamy, czy już mamy doświadczenie w pracy z pędzlami i tego jakie zdobienia lubimy wykonywać. Oferta Semilac ma wszystko, czego potrzebujesz:

 • 1.

  Pędzle z włosiem o średniej długości i grubości przeznaczone do szkicowania, obrysowywania i wypełnień kolorem drobnych elementów zdobień. Szczególnie polecane dla osób zaczynających przygodę ze stylizacją paznokci i manicure hybrydowego.

 • 2.

  Pędzle do zdobień o skośnym włosiu, idealne do metody One Stroke, jak również do poprawiania i precyzowania linii zdobień. 

 • 3.

  Pędzle długich i cienkich końcówkach przeznaczone do wykonywania długich, cienkich i precyzyjnych linii w zdobieniach. 

 • 4.

  Pędzle do zdobień przeznaczone stricte do konturowania.

 • 5.

  Podwójne pędzle o końcówkach zaokrąglonych jak i ostro ściętych

 • 6.

  Pędzle przeznaczone do aplikacji żeli konstrukcyjnych. Wersje idealne dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowniczek. 

 • 7.

  Doskonałe pędzle przystosowane do tworzenia skomplikowanych ornamentów, zdobień kwiatowych i tworzenia innych, niesamowitych efektów.

Sondy do zdobień

Sondy do paznokci i wykonywania zdobień paznokci są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a stalowa główka i zróżnicowane rozmiary końcówki, pozwolą na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów i ornamentów. Każda z sond do zdobień paznokci Semilac została zaprojektowana również z myślą o estetyce salonów kosmetycznych i funkcjonowaniu w branży beauty.

Stylograf – najlepszy do precyzyjnych zdobień

Stylograph Nail Art został zaprojektowany z myślą o wykonywaniu precyzyjnych zdobień przy pomocy tuszu, farb akrylowych bądź akwarelowych. W jego zasięgu są nawet najmniejsze i najbardziej fantazyjne wzory, które wymagają precyzji w działaniu. Stylograf Semilac został wyposażony w trzy, wymienne końcówki, które sprawdzą się przy wytyczaniu linii o różnej grubości.

Jakość i trwałość

Pędzelki do zdobień paznokci i inne narzędzia Semilac zostały wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów i są odporne na zmęczenie materiału wynikające z powtarzających się czynności konserwacyjnych. Odpowiednio zadbane, nasze pędzelki, sondy i stylografy będą długo cieszyć swoją właścicielkę lub właściciela.