Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Nożyczki do skórek

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkt: 1
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
  1. Promocja 1+1
    Narzędzia do manicure Nożyczki do skórek Semilac ostrze 23 mm
    79,99 zł
Produkt: 1
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Nożyczki do skórek – pora na perfekcyjne usunięcie skórek

Odpowiednie usunięcie skórek to jeden z ważniejszych elementów podczas zabiegów manicure. Dotychczas mogłaś usunąć skórki za pomocą naszych cążek i frezarki. Dziś poznasz kolejny produkt, dzięki któremu wygodne, bezpieczne i skuteczne usuwanie skórek przebiegać będzie po Twojej myśli!

Nożyczki do skórek Semilac – komu dedykujemy?

Nasze nożyczki do skórek to nowe narzędzia do perfekcyjnego usuwania skórek, przeznaczone dla profesjonalistów. Jeśli zastanawiasz się, czy warto wzbogacić się w dodatkowe narzędzie do usuwania skórek, zostań z nami. Poniżej szczegółowo omówimy te wyjątkowe narzędzia.

 

Solidne wykonanie

Nożyczki do skórek Semilac są solidnie wykonanymi akcesoriami z wysokiej jakości stali chirurgicznej nierdzewnej. Materiał ten jest odporny na zabiegi dezynfekujące i korozję. Można więc dezynfekować te narzędzia, bez obaw o korozję.

 

Wyjątkowo ostre i wąskie ostrze

W nożyczkach niezwykle ważne jest ostrze. Dobrze, jeśli jest ostre i wąskie. Pomaga to dokładnie i sprawnie usunąć skórki. Ostrze w naszych nożyczkach posiada obie te cechy, a dodatkowo pozostaje ostre przez długi czas. Narzędzia posłużą więc przy naprawdę wielu zabiegach, które będziesz wykonywać. Zabezpieczyliśmy je także silikonową gumeczką, aby ich przechowywanie lub transport nie były kłopotliwe.

 

Manicure kombinowany

Nasze nożyczki świetnie sprawdzą się przy manicure kombinowanym, w którym perfekcyjne usunięcie skórek jest na wagę złota.

 

Wyprofilowana rączka

Rączki naszych nożyczek posiadają spolerowaną tylną powierzchnię, dzięki czemu idealnie leżą w dłoni. Tym sposobem unikniesz powstawania urazów podczas zabiegów.

 

3 różne długości ostrza

Nowe narzędzia Semilac do usuwania skórek to aż 3 produkty, które różnią się długością ostrza i stopniem ich zakrzywienia. Jesteś ciekawa, które nożyczki wybrać? Przejdź do kolejnej części.

Nożyczki do skórek Semilac – które wybrać?

 

Nożyczki do skórek 18mm

Najmniejsze nożyczki o ostrym i znacznie zaokrąglonym ostrzu mierzącym 18 mm, które będą pomocne przy szerokich paznokciach klientek. Usuwanie skórek pójdzie Ci perfekcyjnie!

 

Nożyczki do skórek 21 mm

Nożyczki do skórek o długości ostrza 21mm i znacznym zaokrągleniu. Skórki trudne do usunięcia? Z tymi nożyczkami nie będą one Ci straszne!

 

Nożyczki do skórek 23mm

Najdłuższe nożyczki o ostrym zakończeniu mierzącym 23mm i wyraźnie zaokrąglonym ostrzu. To narzędzie spisze się idealnie przy wąskich paznokciach Twoich klientek i pozwoli usunąć skórki wokół paznokcia z trudno dostępnych miejsc.

 

Nożyczki do skórek – jak używać?

Chcesz dowiedzieć się jak używać nożyczek do usuwania skórek? W pierwszej kolejności zadbaj o odpowiednie odsunięcie skórek za pomocą pushera  lub patyczka drewnianego. Jeśli odsuniesz skórki ze wszystkich paznokci – możesz przejść do ich usuwania za pomocą naszych nożyczek.

Mamy nadzieję, że już wiesz jakie nożyczki do skórek wybrać i jak ich używać. Jesteśmy pewni, że z nożyczkami do skórek Semilac, komfort Twojej pracy znacznie się poprawi, a usuwanie skórek przestanie być uciążliwe.