Nożyczki do skórek

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 2
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
Produkty: 2
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Nożyczki do skórek – czas na dokładne wycinanie skórek

Precyzyjne wycinanie skórek to jeden z kluczowych etapów podczas manicure. Do tej pory mogłaś usuwać skórki za pomocą naszych cążek i frezarki. Dziś prezentujemy Ci kolejny produkt w naszym sklepie - nożyczki do skórek Semilac, które gwarantują łatwość, bezpieczeństwo i skuteczność w usuwaniu skórek.

Nożyczki do skórek Semilac – dla kogo są przeznaczone?

Nasze nożyczki do skórek to nowoczesne narzędzie do dokładnego usuwania skórek, dedykowane dla profesjonalistów. Jeśli zastanawiasz się, czy warto inwestować w dodatkowe narzędzie do wycinania skórek, przeczytaj dalej.

 

Profesjonalne nożyczki - solidne wykonanie

Nożyczki do skórek Semilac są wytrzymałymi akcesoriami wykonanymi z wysokiej jakości stali chirurgicznej nierdzewnej. Ten materiał jest odporny na dezynfekcję i nie jest rdzewny. Można więc bez obaw dezynfekować te nożyczki.

 

Wyjątkowo ostre i wąskie ostrze

W nożyczkach kluczowe jest ostrze. Najlepiej, jeśli jest ostre i wąskie. To ułatwia precyzyjne i szybkie wycinanie skórek. Ostrze w naszych nożyczkach posiada obie te cechy, a dodatkowo pozostaje ostre przez długi czas. Narzędzie to posłuży Ci przy wielu zabiegach manicure. Dodatkową ochroną jest silikonowa gumeczka, która ułatwia przechowywanie i transport nożyczek.

 

Manicure kombinowany

Nasze nożyczki doskonale sprawdzą się przy manicure kombinowanym. Dzięki nim precyzyjnie wykonasz zabieg usówania skórek.

 

Wyprofilowana rączka

Rączki naszych nożyczek mają spolerowaną tylną powierzchnię, co sprawia, że idealnie leżą w dłoni. Dzięki temu unikniesz urazów podczas zabiegów.

 

3 różne długości ostrza

Nowe narzędzia Semilac do wycinania skórek to aż 3 produkty, które różnią się długością ostrza i stopniem ich zakrzywienia. Jesteś ciekawa, które nożyczki wybrać?

Nożyczki do skórek Semilac – które wybrać?

 

Nożyczki do skórek 18mm

Najmniejsze nożyczki z ostrym i wyraźnie zaokrąglonym ostrzem o długości 18 mm, idealne przy szerokich paznokciach klientek.

 

Nożyczki do skórek 21 mm

Nożyczki do skórek o długości ostrza 21mm i znacznym zaokrągleniu. Trudne do usunięcia skórki? Z tymi nożyczkami nie będą one problemem!

 

Nożyczki do skórek 23mm

Najdłuższe nożyczki z ostrym ostrzem o długości 23mm i wyraźnie zaokrąglonym ostrzem. To narzędzie jest idealne do wycinania skórek wokół paznokcia z trudno dostępnych miejsc.

 

Nożyczki do skórek – jak używać?

Chcesz dowiedzieć się jak używać nożyczek do usuwania skórek? Najpierw odsuń skórki za pomocą pushera lub patyczka drewnianego. Potem możesz przystąpić do wycinania skórek za pomocą naszych nożyczek.

Mamy nadzieję, że teraz wiesz, które nożyczki do skórek wybrać i jak ich używać. Jesteśmy pewni, że dzięki nożyczkom do skórek Semilac, komfort Twojej pracy znacznie się poprawi, a wycinanie skórek przestanie być uciążliwe.