Kuferki

3 produktów

Wyjątkowe kuferki kosmetyczne, które sprawdzą się do przechowywania i transportowania kosmetyków Semilac.

 

NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
  1. Kuferek kosmetyczny duży Semilac
    399,00 zł
NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Gdzie przechowywać kosmetyki i lakiery hybrydowe?

Przechowywanie kosmetyków jest równie ważne, jak ich odpowiednie stosowanie.
Bez względu na to czy wykonujesz manicure w domu, czy jesteś profesjonalistką – powinnaś zadbać o rozsądne i bezpieczne miejsce na Twoje lakiery hybrydowe, kosmetyki do makijażu lub akcesoria. Rozwiązaniem, które pozwoli Ci bezpiecznie gromadzić i transportować produkty, a przy okazji je uporządkuje jest kuferek kosmetyczny.

Czym się kierować przy wyborze kuferka?

Kuferek kosmetyczny możesz stosować zarówno jako kuferek na lakiery, ale również jako kuferek do makijażu. Bez względu na to, jakiego rodzaju kosmetyki będziesz w nim przechowywać, przy jego wyborze warto zwrócić uwagę na kilka aspektów.

  1.  Przede wszystkim kuferek powinien mieć dobrą konstrukcję, aby kosmetyki, podczas ich transportowania, były bezpieczne. Postaw na taki, który posiada solidną ramę i narożniki.
  2.  Poza stalową ramą, niezwykle istotne jest także wyścielenie odpornym materiałem, który łatwo można wyczyścić.
  3.  Jeśli potrzebujesz naprawdę dużego kuferka kosmetycznego, warto aby miał on kółka oraz regulowany uchwyt. Ułatwi to nawet dalekie podróże!
  4.  Odpowiednia ilość i wielkość komór oraz przegródek. Przed zakupem należy zapoznać się z pełnym opisem produktu. Jeśli posiadasz dużą lampę to upewnij się, że wymiary podane przy opisie, pomieszczą Twoje produkty.
  5.  Zwróć też uwagę na odpowiednie zamknięcia. Zamykanie na klucz jest dobrym sposobem na bezpieczeństwo Twoich kosmetyków.

Jaki kuferek na kosmetyki wybrać?

Poznałaś już nasze złote rady. Mimo tego wciąż nie wiesz, jaki kuferek na kosmetyki wybrać? Już pomagamy!
Zaprezentujemy Ci dwa kufry kosmetyczne Semilac, które dodatkowo są kompatybilne, więc można połączyć je ze sobą i stworzyć niezwykle pojemny – podwójny kuferek kosmetyczny Semilac.

Jeśli Twoja kolekcja lakierów hybrydowych i innych kosmetyków jest duża i stale rośnie, powinnaś postawić na duży kufer kosmetyczny na kółkach. Dlaczego? Przede wszystkim dla wygody, zwłaszcza że noszenie lampy, kilku płynów, czy szerokiej gamy lakierów hybrydowych może być naprawdę kłopotliwe i obciążające dla Twojego kręgosłupa.
Duży kufer kosmetyczny na kółkach pozwoli na bezpieczne i wygodne podróżowanie z kosmetykami, bez obaw o ich uszkodzenie, czy rozlanie.
Dodatkowo posiada wyjmowane przegródki, które pozwolą na uporządkowanie produktów i zapobiegają mieszaniu się. Specjalny uchwyt teleskopowy z regulacją wysokości ułatwi jego transport, a zamykanie na kluczyk to bezpieczeństwo w każdej sytuacji!

Natomiast, gdy zależy Ci na uporządkowaniu Twojej kolekcji hybryd lub makijażowych skarbów, ale nie potrzebujesz dużego kuferka do kosmetyków, możesz zdecydować się na nieco mniejszą wersję.
Mały kufer kosmetyczny posiada 4 wysuwane szufladki, w których możesz przechowywać swoje cenne zdobycze. Dodatkowo na dnie, w którym nie ma przegródek – zmieszczą się nieco większe akcesoria, takie jak lampa. Ta propozycja spisze się idealnie jako kuferek na hybrydy, ale również jako kuferek do makijażu. Wypróbujesz?