Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Przygotowywanie płytki paznokcia

Filtrowanie produktów
Produkty: 12
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. Wyposażenie salonu Podłokietnik Semilac czarny
  22,99 zł
 2. Akcesoria do manicure Pusher Semilac
  26,99 zł
 3. Akcesoria do manicure Semilac Striper black
  5,99 zł
 4. Bestseller
 5. Bestseller
  Folie do usuwania lakieru hybrydowego Folie do usuwania lakieru hybrydowego Semilac Remover Wraps 50 szt.
  16,99 zł
 6. Bestseller
  Akcesoria do manicure Patyczki drewniane Semilac Quality - 10szt.
  5,99 zł
Produkty: 12
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Podczas wykonywania manicure przydadzą się wysokiej jakości profesjonalne narzędzia, w tym kopytko do paznokci. Pusher (możecie się spotkać również z taką nazwą) pozwoli na wygodne opracowanie skórek oraz ściągnięcie lakieru hybrydowego.

Kopytko do paznokci – Twój przyjaciel przy tworzeniu manicure

Dzięki niemu przygotowanie płytki pod piękną stylizację będzie jeszcze przyjemniejsze i szybsze. Kopytko do paznokci jest bardzo łatwe w użyciu  - nawet osoby zaczynające swoją przygodę z profesjonalnym manicure nie powinny mieć z nim kłopotu!

Kopytko do paznokci Semilac

W ofercie Semilac znajdziecie wysokiej jakości kopytko do paznokci, które wykonane zostało ze stali chirurgicznej. Na rynku dostępne jest także kopytko metalowe do paznokci, jednak pusher ze stali chirurgicznej charakteryzuje się zdecydowanie lepszą jakością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne.

Pusher do paznokci Semilac jest wytrzymały, komfortowy podczas pracy, a także łatwy do utrzymania w czystości. Świetnie sprawdzi się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, jak również w warunkach domowych.

Jak używać kopytko / pusher do paznokci?

Nie wiesz, jak używać kopytko / pusher do paznokci? Czas nadrobić edukacyjne zaległości! Jeśli chcesz cieszyć się spektakularną stylizacją, najpierw musisz zadbać o właściwą pielęgnację. Warto zacząć od podstaw, nawet jeśli uważasz, że całą wiedzę masz w małym paluszku. W tym miejscu znajdziesz przydatne informacje, jak używać kopytko. Pusher do paznokci to proste narzędzie, które idealnie sprawdzi się do odsuwania skórek i wstępnego przygotowania płytki pod manicure. Pusher do paznokci może okazać się przydatny również podczas wykonywania pedicure oraz niezastąpiony przy ściąganiu lakieru hybrydowego.

Kopytko do paznokci – jak używać?h2>

Profesjonalnie opracowane paznokcie i skórki to gwarancja wypielęgnowanego wyglądu dłoni oraz odpowiedniej bazy pod trwałą stylizację. Na dobry początek wyjaśnimy, jak używać kopytka do paznokci. Zdradzimy przydatne tricki, które sprawią, że proces usuwania skórek będzie jeszcze bardziej komfortowy!

W ofercie Semilac znajdziecie specjalny płyn zmiękczający skórki, Cuticle Remover. Przed rozpoczęciem opracowywania skórek, warto nałożyć na nie cienką warstwę preparatu i zostawić go na kilka sekund. Jeśli nasze skórki są bardzo grube, można także wcześniej namoczyć je na przykład w wodzie z mydłem, a dopiero później (po osuszeniu) zaaplikować płyn zmiękczający skórki i ułatwiający ich usunięcie. Teraz do gry wchodzi pusher do paznokci.

Kopytko do paznokci pomoże nam delikatnie odsunąć skórki, nawet te mocno zrośnięte z płytką paznokcia. Za pomocą pushera wygodnie odepchniemy skórki do środka. Tu liczy się delikatność i precyzja. Tak przygotowane skórki możemy wyciąć przy użyciu profesjonalnych cążek do paznokci (również znajdziecie je w ofercie Semilac).

 Skoro wiecie już, jak używać kopytko do paznokci, a skórki są opracowane, teraz wystarczy opiłować paznokcie, zmatowić je i odtłuścić. I gotowe – nasza płytka jest idealnie przygotowana na przyjęcie bazy i Waszego ukochanego lakieru hybrydowego Semilac. Przyjemnego malowania!

Striper do paznokci Semilac – co to?

 Powyżej wyjaśnialiśmy, do czego służy kopytko do paznokci oraz jak używać pusher. W tym miejscu warto wspomnieć również o innym małym pomocniku do profesjonalnego żegnania się ze stylizacją hybrydową. Na scenę wchodzi striper do paznokci Semilac! Co to? To profesjonalne urządzenie o małych gabarytach, które idealnie poradzi sobie z usunięciem lakieru hybrydowego. Striper z naszej oferty dostępny jest w dwóch klasycznych kolorach – czarnym i białym.

 Striper do paznokci Semilac charakteryzuje się idealnie dopracowanym kształtem oraz lekkością, które wspólnie gwarantują komfort i precyzję pracy, nawet w trudno dostępnych miejscach. To idealny striper do ściągania hybrydy, którego użytkowanie będzie bezpieczne i intuicyjne, nawet dla początkujących!

Wiesz już, co to Striper Semilac. Teraz czas wyjaśnić, jak go używać!

Striper - do czego służy i jak używać?

Do czego służy striper Semilac? To poręczne urządzenie do profesjonalnego, szybkiego, łatwego, a przede wszystkim bezpiecznego ściągania hybrydy, bez uszkodzenia płytki. Czy wiecie już, jak używać striper Semilac? Jeśli nie - szczegółową instrukcję serwujemy poniżej.

Striper Semilac – jak użyć

Piękno tego narzędzia tkwi w precyzji oraz jakości jego wykonania, przy jednoczesnej prostocie użytkowania. Po striper sięgamy wtedy, gdy żegnamy się ze starą stylizacją hybrydową. Możesz podjąć taką decyzję, gdy odrost będzie wyglądał nieestetycznie lub na lakierze hybrydowym pojawią się drobne ryski wynikające  z codziennych aktywności.

Nim sięgniesz po Striper Semilac, najpierw należy bloczkiem polerskim delikatnie zmatowić warstwę topu. Później nanieś aceton lub specjalny zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover na wacik z folią i zawiń nim paznokcie. Po 10-15 minutach powinno być możliwe łatwe usunięcie lakieru hybrydowego.

Sięgnij po striper Semilac. Jak użyć tego sprytnego narzędzia? To proste! Zacznij delikatnie usuwać lakier od nasady do końca paznokcia. Tu dużą rolę odgrywają precyzja, delikatność oraz kierunek! W celu usunięcia lakieru możesz użyć striper Semilac lub kopytko do paznokci (pusher). Na koniec resztki lakieru i nierówności na płytce należy zmatowić lekko bloczkiem polerskim. I gotowe!

 Wiesz już, jak użyć striper Semilac. Powodzenia przy sprawdzaniu naszego sposobu na swoich paznokciach!