Frezarki i frezy

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 17
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. Produkt niedostępny
  Narzędzia do manicure Semilac Frezarka do paznokci Compact Lite
  299,00 zł
 2. Narzędzia do manicure Semilac Frezarka do paznokci 65W
  599,00 zł
 3. Narzędzia do manicure Semilac Frezarka 24W
  449,00 zł
 4. Produkt niedostępny
 5. Narzędzia do manicure 013 Frez - kulka
  25,99 zł
 6. Produkt niedostępny
  Narzędzia do manicure 011 Frez - karbidowy ostry
  69,99 zł
 7. Narzędzia do manicure 008 Frez - diamentowy mikro walec
  25,99 zł
 8. Narzędzia do manicure 005 Frez - diamentowy ścięty szpic
  25,99 zł
 9. Narzędzia do manicure 003 Frez - węglikowy stożek drobny
  95,00 zł
 10. Narzędzia do manicure 002 Frez - węglikowy stożek
  95,00 zł
 11. Narzędzia do manicure 001 Frez - węglikowy walec
  89,00 zł
 12. Narzędzia do manicure 012 Frez - płomień
  25,99 zł
 13. Narzędzia do pedicure Frez PODODISK rozmiar M
  58,00 zł
Produkty: 17
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Frezarka do paznokci - co to takiego?

Frezarka do paznokci, czyli zarówno frezarka do pedicure, manicure czy frezarka do skórek, to profesjonalne narzędzie kosmetyczne do zadań specjalnych. Dzięki niej opracujesz skórki i płytkę paznokcia podczas przygotowań do wykonywania manicure i pedicure. Jej główne zadanie? Frezarka do paznokci ma ułatwić i usprawnić, a w efekcie przyspieszyć pracę stylistki paznokci.

Profesjonalna frezarka do paznokci to wiele przyrządów w jednym – pilnik, polerka do paznokci, a nawet cążki! Mając ją w swoim gabinecie lub domu zaoszczędzisz czas na perfekcyjne przygotowanie dłoni do wymarzonej stylizacji! Frezarka do hybryd wyposażona jest we frezy o różnych kształtach, które dopasowujesz do preferencji i zakresu działań. Dzięki nim opracujesz płytkę, nawet w mało komfortowych i trudno dostępnych miejscach. Frezarka Semilac pozwoli Ci nadać idealny kształt paznokciom, usunąć skórki oraz opracować wały okołopaznokciowe. To urządzenie najwyższej jakości, gwarantujące maksymalny komfort pracy!

Profesjonalna frezarka do paznokci to wiele przyrządów w jednym – pilnik, polerka do paznokci, a nawet cążki! Dobra frezarka do paznokci w Twoim gabinecie lub domu zaoszczędzi wiele czasu przy perfekcyjnym przygotowaniu dłoni do wymarzonej stylizacji! Frezarka do hybryd wyposażona jest we frezy o różnych kształtach, które dopasowujesz do preferencji i zakresu działań. Dzięki nim opracujesz płytkę, nawet w mało komfortowych i trudno dostępnych miejscach. Profesjonalna frezarka do paznokci Semilac pozwoli Ci nadać idealny kształt paznokciom, usunąć skórki oraz opracować wały okołopaznokciowe. To urządzenie najwyższej jakości, gwarantujące maksymalny komfort pracy!

Ważne, by frezarka do manicure i pedicure wykorzystywana była zgodnie z przeznaczeniem – jeśli jeszcze nie masz umiejętności wykorzystania jej wyjątkowych właściwości – zapraszamy na specjalne szkolenia do Akademii Semilac!

Frezarka do hybryd – czy warto ją mieć?

Jeśli tworzenie profesjonalnych stylizacji to dla Ciebie nie tylko pasja, ale także działalność zawodowa – frezarka do hybryd zdecydowanie znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań! Dlaczego? Ponieważ dobra frezarka do paznokci to profesjonalny i wielofunkcyjny sprzęt, który ułatwia pracę, czyni ją bardziej komfortową i … szybszą! Frezarka do paznokci wyposażona jest w wiele frezów i nakładek, które właściwie wykorzystane pozwolą dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Jeżeli frezarka do skórek Semilac pojawi się w Twoim salonie – usunięcie skórek (a nawet odcisków!) opracowywanie płytki (również w okolicach wału paznokcia) lub nadanie jej perfekcyjnego kształtu nie będzie stanowić wyzwania. Dodatkowo dobra frezarka do paznokci Semilac to sprawdzony sposób na skrócenie naturalnych i sztucznych paznokci, wypolerowanie akrylu, a także delikatne usunięcie manicure hybrydowego czy żelowego. Frezarka do pedicure i manicure to także świetne narzędzie ułatwiające pracę prawdziwym artystom w dziedzinie Nail Art! Frezarka do hybrydy pozwala stworzyć precyzyjne wgłębienia na mocowanie ozdób lub zaznaczenie granicy przy tworzeniu linii french!

Jaka frezarka do paznokci?          

Zastanawiasz się, jaka frezarka do paznokci będzie dla Ciebie najlepsza? Dobrze trafiłaś! Semilac w swojej ofercie posiada jedynie profesjonalne akcesoria do stylizacji paznokci, które tworzone są z sercem i wybitną precyzją. Chcesz pracować jeszcze bardziej komfortowo i skrócić czas przygotowywania płytki paznokcia do wykonania manicure? Wobec tego przyda się frezarka do paznokci! Z pewnością szybko zauważysz pozytywną różnicę przy robieniu paznokci. Opinie wskazują jednoznacznie na benefity wynikające z jej posiadania!

Frezarka do hybryd Semilac to:

 • Prosty system wymiany końcówek do frezowania
 • Wydajna i cicha praca pozbawiona drgań
 • Regulacja kierunku obrotu za pomocą intuicyjnego przełącznika
 • Regulacja prędkości obrotów za pomocą pokrętła lub pedału
 • W ofercie Semilac czeka na Ciebie bogaty wybór frezarek różnego typu. Począwszy od modeli, które sprawdzą się przy rzadszym użytkowaniu lub na początku przygody z manicure i pedicure, jak frezarka do paznokci Compact Lite o mocy 12W, która na jednym ładowaniu może pracować aż do 8 godzin. Do Twojej dyspozycji są także sprzęty przystosowane do profesjonalnego i komercyjnego użytku. Wystarczy wspomnieć tu chociażby o elektrycznej frezarce z pochłaniaczem pyłu 2w1 No Dust o mocy 48W czy rewelacyjnej frezarce do paznokci o mocy aż 65W i maksymalnej prędkości obrotowej na poziomie 35 000.
 •  

Frezarka do paznokci - jak używać?      

Dobra frezarka do paznokci to profesjonalne urządzenie, które wymaga równie profesjonalnego użytkowania! Jeśli nie wiesz, jak używać frezarki, zapraszamy na szkolenie do Akademii Semilac! Szybką instrukcję obsługi znajdziesz poniżej.

Frezarka do paznokci – jak używać. Instrukcja krok po kroku.

 1. Do uruchomienia frezarki do paznokci konieczny jest dostęp do źródła zasilania. W pierwszej kolejności podłącz kabel zasilacza. Jeśli preferujesz posługiwać się nożną częścią frezarki – koniecznie podłącz też pedał.
 2. Kolejny krok to podłączenie rączki. Po zamocowaniu wybranego frezu musisz przekręcić środek  uchwytu (by ustawić frez na wybraną wysokość i zabezpieczyć go).
 3. Następnie podłącz frezarkę do paznokci do prądu. Włącz ją i wybierz odpowiednią prędkość obrotów. Chcesz zmienić kierunek obrotów? Przełącz przycisk FWD/REV.

I gotowe. Możesz działać! Pamiętaj tylko, by w czasie opracowywania paznokci, frez nie był ustawiony prostopadle do płytki. Nie wiesz, który z nich najlepiej odpowie na Twoje potrzeby? Poniżej szczegółowo opisujemy frezy do paznokci!

Frezy do paznokci. Poznaj je bliżej!

Interesuje Cię frezarka? W takim razie potrzebne Ci będą także frezy do paznokci! Dzięki nim szybko i sprawnie opracujesz paznokieć, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc. Frezy do frezarki do paznokci Semilac  stanowią bazę dla osób rozpoczynających przygodę z tym profesjonalnym narzędziem do opracowywania paznokci. Te podstawowe frezy do paznokci służą do delikatnego opracowania płytki paznokcia. Dodatkowo frezarka w zestawie posiada nośnik na nakładkę ścierną, którą opracowujemy wały okołopaznokciowe.

W naszej ofercie znajdziesz jeszcze bardziej profesjonalne frezy do frezarek do paznokci. Te dobre frezy do paznokci umożliwią przygotowanie naturalnej płytki do manicure klasycznego, hybrydowego lub żelowego. Możesz opracować nimi skórki, usunąć zrogowaciały naskórek z wałów okołopaznokciowych, oczyścić i wygładzić płytkę czy ściągnąć masę żelową.

Frezy do paznokci, który do czego?

Interesuje Cię frezarka do pedicure i manicure? W takim razie potrzebne Ci będą także frezy do paznokci! Dzięki nim szybko i sprawnie opracujesz paznokieć, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc. Frezy do frezarki do paznokci Semilac stanowią bazę dla osób rozpoczynających przygodę z tym profesjonalnym narzędziem do opracowywania paznokci. Te podstawowe frezy do paznokci służą do delikatnego opracowania płytki paznokcia. Dodatkowo frezarka do skórek w zestawie posiada nośnik na nakładkę ścierną, którą opracowujemy wały okołopaznokciowe.

W naszej ofercie znajdziesz jeszcze bardziej profesjonalne frezy do frezarek do paznokci. Te dobre frezy do paznokci umożliwią przygotowanie naturalnej płytki do manicure klasycznego, hybrydowego lub żelowego. Możesz opracować nimi skórki, usunąć zrogowaciały naskórek z wałów okołopaznokciowych, oczyścić i wygładzić płytkę czy ściągnąć masę żelową. Frezarka do skórek i paznokci z właściwie dopasowanymi frezami sprawi, że łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej poradzisz sobie ze stworzeniem wyjątkowej stylizacji na każdą okazję.

Frezy do paznokci – który do czego?

Teraz bierzemy pod lupę frezy do paznokci. Opis tych profesjonalnych narzędzi pozwoli Ci dobrać odpowiedni rodzaj końcówki do osobistych preferencji oraz do konkretnego działania na płytce.

Frezy do paznokci – który do czego? By odpowiedzieć na to pytanie, musimy zacząć od podstaw – czyli omówimy ich rodzaje. Frezy do paznokci Semilac dzielą się na frezy węglikowe oraz frezy diamentowe. Które do czego? Frezy do paznokci wykonane z węglików spiekanych w zależności od rodzaju służą do:

 • Semilac Frez 001 - węglikowy walec – frez do paznokci przeznaczony do ściągania masy hybrydowej i żelowej oraz do opracowywania żelu i skracania płytki.
 • Semilac Frez 002 - węglikowy stożek – frez do frezarki przeznaczony do ściągania masy żelowej, skracania i opracowywania paznokci.
 • Semilac Frez 003 - węglikowy drobny stożek – profesjonalny frez przeznaczony do ściągania masy żelowej.

W portfolio Semilac znajdują się także profesjonalne diamentowe frezy do paznokci. Które do czego?

 • Semilac Frez 005 - diamentowy ścięty szpic – frez do frezarki przeznaczony do oczyszczania przestrzeni między naturalną płytką paznokcia a skórkami.
 • Semilac Frez 008 - diamentowy mikro walec – specjalny frez przeznaczony do oczyszczania oraz wygładzania płytki paznokcia.
 • Semilac Frez 009 - diamentowy choinkowy szpic – frez do paznokci przeznaczony do polerowania wałów i zrogowaceń wokół paznokci.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także karbidowe frezy do paznokci. Jakie frezy karbidowe pozostają do Twojej dyspozycji?

 • Semilac Frez 010 – karbidowy płaski – posiada specyficzne uzębienie, dzięki któremu możliwe jest szybkie usunięcie nabłonka oraz niedoskonałości na fałdach proksymalnych i lateralnych.
 • Semilac Frez 011 – karbidowy ostry – służy do całkowitego usunięcia nabłonka, nie pozostawia żadnych śladów aktywności na płytce paznokcia.

Na rynku dostępne są także między innymi frezy do polerowania paznokci, które nadają im błyszczące wykończenie.

Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Ci frezy do paznokci. Który do czego także nie jest już dla Ciebie tajemnicą! Wraz z dobrą frezarką do paznokci Semilac przygotujesz zjawiskowe stylizacje na każdą okazję!