Modne paznokcie artystycznie zmalowane!

Modne paznokcie artystycznie zmalowane!

Łącznie 104,97 zł

+
-
34,99 zł
+
-
14,99 zł 34,99 zł

Łącznie 84,97 zł

3 produktów

Modne paznokcie w gwiazdorskich kolorach!

W tym sezonie można pozwolić sobie na uroczą spontaniczność i frywolną zabawę kolorami! Modne paznokcie to takie, które skrywają w swoich wyraźnych barwach nie tylko modę, ale także emocje i fragment Twojego JA. Jesteś artystyczną duszą? Te modne paznokcie hybrydowe skradną Twoje serce! Przywitaj się z PaintMani!

Modne paznokcie hybrydowe – żółte w połączeniu z artystycznymi malowidłami!

Modne paznokcie hybrydowe latem powinny skrywać w sobie jasność i optymizm słonecznej barwy. Zawarliśmy ją w kolorze z nowej kolekcji Semilac, stworzonej we współpracy z ambasadorkami naszych lakierów hybrydowych – Margaret i Agnieszką Woźniak-Starak! Tak intensywny żółty świetnie prezentuje się z kobaltowym granatem, również z tej wyjątkowej kolekcji specjalnej.

Uważamy jednak, że czasem kolor to za mało, by wyrazić zawiłości niepokornej duszy, dlatego zdecydowaliśmy się zaszaleć i ubrać nasze paznokcie hybrydowe w trend PaintMani. W nieregularnych kształtach i odważnych połączeniach znaleźliśmy sporo piękna i dobrej zabawy! Przyznacie, że takie niezobowiązujące dzieło wygląda bardzo szykownie?

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Modne paznokcie artystycznie zmalowane!

Modne paznokcie artystycznie zmalowane!
Twoja ocena
pola obowiązkowe