Maska do paznokci Semilac SPA for WOMEN Marrakech Inspiration 755 7ml

Maska do paznokci Semilac Spa Marrakech Inspiration 7ml
3,99 zł 11,00 zł

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
Produkt niedostępny #755

Jeśli interesuje Cię maksymalna regeneracja paznokci, mamy dla Ciebie rewitalizujący koncentrat na dzień i noc, stworzony na bazie wody. To maska do paznokci, która zawiera wyselekcjonowaną mieszankę ekstraktów roślinnych, idealnych na zniszczone paznokcie –  z marchwi, ogórka i pietruszki. Profesjonalny preparat na zniszczone paznokcie ma działanie regenerujące oraz odżywcze. Dzięki wzbogaceniu o witaminy preparat doskonale wzmacnia płytkę słabych i łamliwych paznokci, zapewniając im kompleksową odnowę biologiczną. Jeśli nie wiedziałaś, jak regenerować paznokcie – po hybrydzie sięgnij po Semilac SPA!

Unikalna formuła wash-off nie wymaga zmywacza. Produkt na między innymi paznokcie po hybrydzie zachowuje swoją skuteczność i aktywność przez długi czas.

Stosowanie: Stosować jedynie na płytkę paznokcia. Nie zmywać tuż po aplikacji. Pod wpływem ciepłej wody z mydłem produkt całkowicie się usuwa. Marrakech Inspiration nie należy stosować na manicure hybrydowy lub klasyczny.

Kliknij i zobacz porównanie naszych odżywek i preparatów !

Rozwiń
Stosowanie
Stosować jedynie na płytkę paznokcia. Nie zmywać tuż po aplikacji. Pod wpływem ciepłej wody z mydłem produkt całkowicie się usuwa. Marrakech Inspiration nie należy stosować na manicure hybrydowy lub klasyczny. Rozwiń
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Maska do paznokci Semilac SPA for WOMEN Marrakech Inspiration 755 7ml

Maska do paznokci Semilac Spa Marrakech Inspiration 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe