Makijaż wieczorowy 2019 – prosty przepis

Makijaż wieczorowy 2018 – prosty przepis

Łącznie 209,60 zł

Łącznie 209,60 zł

4 produktów

Makijaż wieczorowy – 2019 rok na galę zaprasza delikatność

Szykuje się wielkie wyjście? W takim razie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Dopasowana, może czerwona sukienka, seksowne szpilki, odpowiednia fryzura i oczywiście makijaż wieczorowy. 2019 rok idzie nam bardzo na rękę – nie trzeba mieć wybitnych zdolności, by stworzyć modny make up, który zrobi furorę!

Modny makijaż – naturalnie i z klasą

Modny makijaż to przede wszystkim perfekcyjnie wyglądająca cera – bez nierówności i przebarwień. Efekt wypielęgnowanej skóry pozwoli nam uzyskać podkład kryjący Semilac (tu wykorzystaliśmy odcień Medium Beige). W celu wyeliminowania cieni pod oczami i ewentualnych niedoskonałości sięgnęliśmy po korektor Semilac Natural 02.

To była dobra baza pod delikatne wykończenie. Makijaż wieczorowy obsypaliśmy blaskiem bronzera Semilac w chłodnym odcieniu Ice Bronze, który dostępny jest w eleganckim opakowaniu z rozświetlaczem. Do tego policzki musnęliśmy dziewczęcym różem Semlac Healthy Rose 03.

Naturalnie ciemna oprawa oczu nie będzie potrzebować już dodatkowego wsparcia. W celu podkreślenia jasnych brwi można sięgnąć po ostatni, najciemniejszy cień z paletki Semilac Nude Rose o chłodnym odcieniu. Teraz tylko wytuszujemy rzęsy i ruszamy na podbój świata!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Makijaż wieczorowy 2019 – prosty przepis

Makijaż wieczorowy 2018 – prosty przepis
Twoja ocena
pola obowiązkowe