Lustereczko nie kłamie: pyłek na paznokcie uczyni Cię gwiazdą!

Lustereczko nie kłamie pyłek na paznokcie uczyni Cię gwiazdą!
Ocena:
5 % of 100
1 1 5

Łącznie 132,97 zł

Łącznie 132,97 zł

4 produktów

Pyłek na paznokcie wzbogaci Twój gwiazdorski manicure!

Nie ma co ukrywać, jesteś prawdziwą gwiazdą! Jeśli chcesz lśnić na nieboskłonie towarzyskim – sięgnij po nasz wyjątkowy pyłek na paznokcie Semilac! Moc stalowej barwy i czarujący efekt lustra na paznokciach pozwoli Ci przeglądać się w blasku swojej wspaniałości! 

Rozwiń

Pyłek na paznokcie hybrydowe z efektem lustra

Ten pyłek na paznokcie hybrydowe jest dobrą propozycją dla silnej kobiety z charakterem, która zna swoją wartość. Jeśli jesteś świadoma swoich atutów i lubisz podkreślać je w odważny sposób – ten manicure zdecydowanie skradnie Twoje serce.

W celu jego stworzenia wystarczy sięgnąć po klasykę gatunku – głęboką czerń i lekkość bieli. Ten kontrast umożliwi dodatkowe wybicie lśnienia, w które ubiera naszą stylizację pyłek na paznokcie hybrydowe Semilac 659 Efekt lustra SemiFlash Metallic. Postanowiliśmy nie tylko zaaplikować go na cały paznokieć, ale także wykorzystać przy wzbogaceniu gwiazdek zmalowanych na czarnych paznokciach. Ich prawie lustrzanym odbiciem są czarne gwiazdy na białym tle. Teraz tylko pomyśleć życzenie i zdobywać wielki świat!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Lustereczko nie kłamie: pyłek na paznokcie uczyni Cię gwiazdą!

Lustereczko nie kłamie pyłek na paznokcie uczyni Cię gwiazdą!
Twoja ocena
pola obowiązkowe