Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Filary Semilac Professional

EKSPERTYZA 


 

O portfolio Semilac Professional decydują instruktorzy Akademii Semilac, wiemy doskonale, że nikt nie zrozumie profesjonalisty lepiej niż profesjonalista.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTY

 

Jakość wykonywanych w Twoim salonie to w dużej mierze Twoje umiejętności, jednak nie tylko ważne są również wysokiej jakości produkty, to właśnie jakość jest Naszym wyznacznikiem.

WSPARCIE

x

 

Oddajemy w Wasze ręce zespół wykwalifikowanych osób mających wesprzeć Was w rozwijaniu Waszego biznesu.


DOŚWIADCZENIE 


 

 

Podzielimy się z Tobą Naszym doświadczeniem nabytym przez te wszystkie lata!SEMILAC Professional  

 

to linia produktów powstałych z myślą o profesjonalistach. Powstała jako powrót do korzeni salonowych, jakie towarzyszyły pionierskiemu wprowadzeniu lakierów hybrydowych przez SEMILAC w Polsce. Jako lider kategorii stale rozszerzamy naszą ofertę – dlatego wspólnie z Akademią SEMILAC przygotowaliśmy kompleksową ofertę produktową i biznesową odpowiadającą na potrzeby najbardziej wymagających stylistów i biznesów związanych ze stylizacją paznokci.

 

„S” jak SEMILAC – wpisane w idealne linie niczym u Leonarda da Vinci, to w tym wypadku także symbol dbałości o perfekcję, która towarzyszy pracy stylistów paznokci. To także nawiązanie do kreatywności i kunsztu – w pracy, która jednocześnie jest piękną pasją.