Lampy kosmetyczne

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Nie znaleziono produktów pasujących do wybranych kryteriów

Wejdź w świat Semilac

Salon manicure nie obędzie się bez tego urządzenia!

Pracujesz w salonie manicure. Z pewnością codziennie wykonujesz wiele zabiegów, a żadna stylizacja nie jest Ci straszna. Poza znajomością podstaw manicure oraz najnowszych trendów, wiesz także, że odpowiednim produktom do stylizacji muszą towarzyszyć także absolutnie niezbędne akcesoria. Pozwalają one na bezpieczną i komfortową pracę. Tym razem nie mamy na myśli płynów do dezynfekcji czy odpowiednich pilników. Zostań z nami, a poznasz lampę stanowiskową Semilac, której nie powinno zabraknąć w Twoim salonie.

Lampa stanowiskowa – po co?

Sądzisz, że profesjonalna lampa stanowiskowa nie jest Ci potrzebna? Jesteś w błędzie. Odpowiednie oświetlenie dłoni Twoich klientek jest ogromnie ważne. Dlaczego? Przede wszystkim to kwestia poprawnie wykonanego zabiegu. Tylko dzięki dobrej widoczności jesteś w stanie perfekcyjnie usunąć skórki nożyczkami, wygładzić płytkę frezarką i prawidłowo aplikować lakiery hybrydowe. Jaką lampę stanowiskową wybrać? Dobrze, jeśli lampa kosmetyczna posiada światło, które świeci bez zarzutu, ale też ma wiele innych, przydatnych cech. Właśnie taka jest nasza lampa stanowiskowa Semilac. Przejdź do następnego punku, a przekonasz się, dlaczego warto kupić nasze profesjonalne urządzenie.

Lampa stanowiskowa Semilac – dlaczego warto?

Nasze urządzenie ma sporo zalet. Warto zacząć od tego, że lampa stanowiskowa zajmuje niewiele miejsca – zmieści się na każdym stanowisku. Ta lampa kosmetyczna na biurko ma także ruchome ramię wraz z panelem świetlnym, które można składać. Rozwiązanie idealne, które sprawdzi się podczas sprzątania. Lekkość lampy i łatwość jej przestawiania także ma tutaj znaczenie, ale to jeszcze nie wszystko! Czekasz na kolejny plus? Wspominamy o nim w kolejnej części.

Ciepłe i zimne światło – to się przyda!

Co wyróżnia lampę kosmetyczną Semilac? To urządzenie ma możliwość oświetlania w trybie ciepłym i chłodnym i to w aż 5 poziomach natężenia! Światło jest białe, nie drga i jest bezpieczne dla Twoich oczu. Robi wrażenie, prawda? Dodatkowo regulacja poziomów jest dziecinnie prosta. Zmienia się ją za pomocą dotykowego panelu, z którym poradzi sobie każdy, bez wyjątku! Myślisz, że to już koniec mocnych stron tej lampy do manicure? Nie! Mamy jeszcze jednego asa w rękawie. Jesteś gotowa?

Ukryte funkcje lampy – polubisz je!

Poza funkcją zmiany barwy światła, lampa kosmetyczna Semilac posiada też kilka ułatwień, które na pierwszy rzut oka mogą być niewidoczne. Należy do nich port USB, który posłuży jako ładowarka do telefonu. Znajduje się on w trzonie lampy i spisze się na medal, kiedy telefon Twojej klientki wymaga ładowania. Co jeszcze skrywa w sobie to stylowe urządzenie? Naszą lampę kosmetyczną możesz także odłączyć od podstawy. Przyda się to szczególnie przy wykonywaniu zdjęć manicure, a przecież odpowiednio dobrane oświetlenie to połowa sukcesu każdej fotografii. Z tym nie możesz się nie zgodzić, prawda?

To już wszystko, co chcieliśmy Ci przekazać o naszej wyjątkowej lampie stanowiskowej Semilac. Masz ochotę ją wypróbować? Nie zwlekaj i przekonaj się, że ten zakup na pewno poprawi jakość Twojej pracy.