Lakiery Klasyczne

Lakiery do paznokci Semilac – barwne i najwyższej jakości!

Lakiery do paznokci Semilac pozwalają stworzyć wyjątkowy manicure klasyczny, pozwalający wydobyć kobietom ich naturalne piękno! Do jego wykonania niezbędne będą między innymi dobre lakiery do paznokci!

Rodzaje manicure:

Manicure klasyczny - tradycyjny zabieg kosmetyczny, który polega na pielęgnacji dłoni i paznokci. Obejmuje takie czynności, jak opiłowanie paznokci, podcięcie skórek, malowanie paznokci i nawilżenie dłoni.

Manicure biologiczny - delikatny zabieg bez użycia cążek i innych metalowych narzędzi. W celu usunięcia skórek stosujemy żel zmiękczający oraz drewniane patyczki. Pozostałe czynności wykonujemy identycznie, jak przy manicure klasycznym, ale z zastosowaniem naturalnych kosmetyków pochodzenia roślinnego.

Manicure SPA - luksusowy zabieg manicure, który zawiera elementy manicure tradycyjnego oraz dodatkowe zabiegi relaksacyjne (np. kąpiel dłoni z użyciem olejków oraz odprężający masaż z pellingiem).

Lakiery do paznokci Semilac zostały zaprojektowane z myślą o klientkach, które chcą by manicure perfekcyjnie komponował się z chwilą. Chwilą, która oznacza konkretny nastrój, sytuację czy towarzystwo. Linia lakierów do paznokci bazuje na fenomenalnej kolorystyce naszych lakierów hybrydowych – dzięki temu możemy uzupełnić odrost lub zmienić kolor stylizacji hybrydowej - np. na jedną noc!
Lakiery do paznokci Semilac to dobry wybór, by zapewnić sobie intensywny i trwały manicure klasyczny – gwarantujemy połączenie bogactwa barw z prostotą aplikacji.

Modne lakiery do paznokci? Z Semilac będziesz zawsze na czasie!

Dzięki naszym modnym lakierom do paznokci będziesz zawsze na czasie, a ich jakość nie zawiedzie Cię w trudnych chwilach. Dołożyliśmy do tego wszelkich starań ponieważ wiemy, że najlepszy lakier to trwały lakier do paznokci ?
Dowolnie zmieniaj swoje barwy, adaptuj się do sytuacji, otwieraj się na nowe i bądź pewna, że trwałość lakieru do paznokci Semilac Cię nie zawiedzie! Z miejsca dostrzeżesz jak otoczenie doceni Twoją wyobraźnię wyrażoną dzięki lakierom klasycznym Semilac! 
Wszystkie kolory lakierów do paznokci Semilac oddają barwnego ducha lakierów hybrydowych. Dzięki temu zaskoczą Cię intensywnością i wyrazem odcieni. Modne lakiery do paznokci to przede wszystkim te, dzięki którym wyrazisz swoją energię i zmysłowość! Wśród lakierów do paznokci Semilac znajdziesz każdy kolor, o którym zamarzysz! 

Kolory lakierów do paznokci Semilac – który wybierzesz na dziś?

Kolory lakierów do paznokci Semilac dają nieograniczone możliwości stylizacji paznokci – w zależności od nastroju czy okoliczności! Wszystkie kolory lakierów do paznokci znajdziecie na naszej oficjalnej stronie – gwarantujemy, że spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych użytkowniczek! 
Nasze klasyczne lakiery do paznokci występują praktycznie we wszystkich kolorach i ich odcieniach – znajdziecie tu wykwintne biele, mocne czernie, ogniste czerwienie, zaskakujące neony i czarujące bogactwem blasku drobiny. Możesz eksperymentować do woli – zmieniaj, wcielaj swoje wizje w życie i baw się kolorami! Lakiery do paznokci Semilac dotrzymają Ci kroku – to trwałe lakiery o modnych kolorach, w których ciężko się nie zakochać ;)

Klasyczne lakiery do paznokci – jak nakładać?

Klasyczne lakiery do paznokci Semilac charakteryzują się bogatą paletą barw oraz najwyższą jakością. Należy jednak pamiętać, że tak jak w przypadku manicure żelowego i hybrydowego, bardzo ważna jest odpowiednia aplikacja produktów przeznaczonych do stworzenia stylizacji metodą klasyczną.
Klasyczny lakier do paznokci jest z nami od zawsze – pozwalał tworzyć manicure w domowym zaciszu i długo był bezkonkurencyjny. Czy wszyscy jednak wiemy, jak aplikować lakier do paznokci? Sprawdź – poniżej prezentujemy, jak nakładać klasyczny lakier do paznokci!

1. Zanim rozpoczniemy nakładanie modnych kolorów lakierów do paznokci, należy zdezynfekować dłonie i ocenić stan płytki. Jeśli nie ma przeciwwskazań do wykonania manicure klasycznego - możemy zacząć działać!

2.Zamaczamy dłonie w kąpieli wodnej, do której wlewamy odpowiedni koncentrat lub sól do kąpieli, aby zmiękczyć skórki.

3. Odsuwamy skórki za pomocą pusher'a lub drewnianego patyczka. Delikatnie podcinamy skórki, jeżeli jest taka potrzeba.

4.Nadajemy kształt paznokciom przy pomocy pilnika prostego Semilac Quality 100/180, który idealnie nadaje się do naturalnej płytki.

5. Matujemy płytkę paznokcia blokiem polerskim Semilac Quality, a później odtłuszczamy ją preparatem Semilac Nail Cleaner.

6. Nakładamy dobrą bazę pod lakier Semilac.

7. Wybieramy modne kolory lakierów do paznokci i malujemy nimi płytkę. Po wyschnięciu pierwszej warstwy aplikujemy drugą warstwę klasycznego lakieru do paznokci.

8. Na koniec nakładamy top nabłyszczający Semilac. I gotowe! :)

Dobra baza pod lakier – czy trzeba ją aplikować?

Podobnie, jak w przypadku stylizacji paznokci metodą żelową lub lakierami hybrydowymi, wykonując manicure klasyczny należy pamiętać, że dobra baza pod lakier to kwestia absolutnie priorytetowa! Dlaczego? Dobra baza pod lakier gwarantuje ochronę naturalnej płytki paznokcia oraz doskonałą przyczepność lakieru do paznokci. Efekt? Modne lakiery do paznokci są trwalsze i bardziej odporne! Dzięki temu Twoja stylizacja klasycznym lakierem Semilac pozostanie z Tobą dłużej!

Lakiery bazowe Semilac

W swojej bogatej ofercie posiadamy także lakiery bazowe. Semilac przy tworzeniu manicure klasycznego rekomenduje lakier bazowy w formie odżywki – Semilac All In One. Lakier bazowy z naszej oferty to innowacyjny produkt, który zapewnia gładkość oraz przyczepność kolorowego lakieru Semilac. Lakiery bazowe to także połysk i trwałość, które tak bardzo cenimy przy klasycznych lakierach do paznokci! Produkt Semilac można też stosować samodzielnie – wtedy nadaje zdrowy i świeży wygląd Twoim paznokciom!

Lakiery do paznokci Semilac – barwne i najwyższej jakości!

Lakiery do paznokci Semilac pozwalają stworzyć wyjątkowy manicure klasyczny, pozwalający wydobyć kobietom ich naturalne piękno! Do jego wykonania niezbędne będą między innymi dobre lakiery do paznokci!

Rodzaje manicure:

Manicure...

Rozwiń
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
24
48
200

Produktów 113

Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.