Szmaragdowe lakiery hybrydowe

388 produktów

 

Filtruj produkty
Szmaragdowe
Usuń
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
  1. -50% #114
    114 Lakier hybrydowy Semilac Shooting Star 7ml
    14,99 zł 29,99 zł
  2. -55% #311
    311 Lakier hybrydowy Semilac MAGIC CAT EYE Turquoise 7ml
    14,99 zł 33,00 zł
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Szmaragdowe paznokcie – tylko dla odważnych?

Szmaragdowe paznokcie dedykowane są odważnym kobietom, które lubią zaskakiwać stylizacją. To barwna forma ekstrawagancji, która sprawdzi się na wielkie wyjście oraz w mniej zobowiązujących okolicznościach. Szmaragdowe paznokcie hybrydowe wręcz hipnotyzują barwą i zachęcają do wspólnej zabawy. Wchodzisz w to? Polecamy!

Paznokcie hybrydowe szmaragdowe – do czego pasują?

Paznokcie hybrydowe szmaragdowe pasują przede wszystkim do zdecydowanej i pewnej siebie kobiety. Dodają jej niewymownego blasku i wzmacniają poczucie własnej wartości. Paznokcie hybrydowe szmaragdowe cenią wyrafinowane towarzystwo, dlatego musisz dobierać je z głową!

Szmaragdowy lakier do paznokci wykorzystaj przy tworzeniu eleganckiej stylizacji w wersji minimalistycznej. Wtedy nie potrzebujesz dodatkowych zdobień. Siła barwy jest wystarczająca, by zagwarantować Ci efektowne wejście. Jeśli jednak chcesz wzmocnić szmaragdowy lakier do paznokci – możesz zdecydować się na efekty! Semilac ma ich sporo w swojej ofercie. Na pewno znajdziesz ten, który idealnie wpisze się w Twoją wizję na paznokcie hybrydowe szmaragdowe!

Najlepsze lakiery hybrydowe? Wybierz Semilac!

Najlepsze lakiery hybrydowe to te, które najchętniej wybieracie! Z radością możemy Was poinformować, że Semilac to jeden z liderów na polskim rynku kosmetycznym! Lakiery hybrydowe, jakie polecacie to głównie produkty z naszej oferty! Dziękujemy za zaufanie!