NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Szare lakiery hybrydowe - wybór, który się opłaca

Szare paznokcie hybrydowe – klasyka, która może towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie! Szare paznokcie hybrydowe to stosowne rozwiązanie, gdy żyjesz w szybkim tempie i nie masz czasu na ciągłe zmiany. Niech Twoja garderoba oraz manicure nadąży za Tobą i stosownie dopasuje się do okoliczności. Najlepsze rozwiązanie? Szare paznokcie hybrydowe! To klasyka, która idealnie nadaje się do pracy, a także wieczorne wyjście!

Szary lakier do paznokci – również w wersji Glamour!

Szary lakier do paznokci to jedna z gwiazd kolekcji Semilac Business Line. To uniwersalna barwa, która podkreśli Twój biznesowy look, doda Ci szyku i… pewności siebie! Nie musisz bać się niestosowności – szary lakier do paznokci jest zawsze na miejscu!

Szary lakier do paznokci - postaw na minimalizm

Jeśli masz ochotę na jego wersję Glamour – nie ma problemu! Wtedy szary lakier do paznokci wystarczy ozdobić lśnieniem i gotowe! Geometryczne wzory na szarym tle? A może bogactwo błyszczącej barwy zamkniętej w mocy drobin? Wszystko zależy od Twojej wizji artystycznej! Możesz być pewna, że Twój szary lakier do paznokci Semilac poradzi sobie z najbardziej wyszukanym pomysłem na mani!

Szare lakiery hybrydowe Semilac

Szare paznokcie hybrydowe twórz z najlepszymi! Szare paznokcie hybrydowe są idealne do pracy, na randkę, zakupy z przyjaciółką czy weekendowy wypad za miasto! Jest tylko jedna rzecz, o której trzeba pamiętać, gdy je tworzysz. Szare paznokcie hybrydowe muszą być najlepszej jakości! Z tej przyczyny warto zdecydować się na Semilac – przy przestrzeganiu procedury stosowania, nasz szary lakier hybrydowy zostanie z Tobą długimi tygodniami!