Lakiery hybrydowe denim blue

Denim Blue Semilac – nieśmiertelny jeans w nowej odsłonie!

Denim Blue Semilac to propozycja przeniesienia nieśmiertelnego jeansu do świata manicure! Dzięki nam możesz stworzyć jeansowe stylizacje, które są zawsze modne i na czasie! Wzbogać je dodatkowym lśnieniem – one to lubią! Denim Blue Semilac to opcja dla wszystkich Pań, które mają słabość do przenoszenia stylu basic na swoje paznokcie!

Niebieskie paznokcie hybrydowe? A co powiesz na Denim Blue Semilac?

Lubisz zmalować od czasu do czasu niebieskie paznokcie hybrydowe? To świetnie! Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Denim Blue Semilac! To stylizacja w jeansowym klimacie, która zachwyci nie tylko barwą! Jej uniwersalność w połączeniu z wyszukanymi dodatkami tworzą razem smaczną i naprawdę nietuzinkową kompozycję!

Denim Blue Semilac możesz ubrać w różne odcienie drobin. Polecamy na przykład lakier hybrydowy Semilac Something Nice 161 lub Semilac I’m Not Sure 160! To idealni kompani, jeśli chodzi o Denim Blue Semilac! Chyba, że chcesz nadać jeansowi bardziej eleganckiej formy – wtedy polecamy srebrne lśnienie!

Dobry lakier hybrydowy przeżyje z Tobą praktycznie wszystko! Taki jest Semilac!

Dobry lakier hybrydowy przetrwa wszystko – poranne wstawanie, wyjście do pracy, gotowanie ulubionego dania, energiczne otwieranie kuchennych szafek, sprzątanie domu, wieczorne wygibasy, a nawet wielkie wyjście na randkę! Jakie lakiery hybrydowe polecacie do takich zadań specjalnych? Dla nas sprawa jest prosta – Semilac!

Denim Blue Semilac – nieśmiertelny jeans w nowej odsłonie!

Denim Blue Semilac to propozycja przeniesienia nieśmiertelnego jeansu do świata manicure! Dzięki nam możesz stworzyć jeansowe stylizacje, które są zawsze modne i na czasie! Wzbogać je dodatkowym lśnieniem – one to lubią! Denim Blue...

Rozwiń
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.