Hybrydowe lakiery budujące

Przedłużanie paznokci hybrydą

Przedłużanie paznokci hybrydą to wygoda oraz intuicyjność aplikacji oparta na doświadczeniach związanych z lakierami hybrydowymi. Semilac jako pierwszy wprowadził na rynek innowacyjny produkt Semi Hardi – czyli hybrydowy lakier budujący, umożliwiający cieszenie się trwałym i pięknym manicure, na imponująco długiej, wybudowanej płytce.

Hybrydowy lakier budujący Semilac SemiHardi to idealne rozwiązanie dla osób obdarzonych krótką płytką, chcących w prosty i szybki sposób uzyskać satysfakcjonujący efekt, jaki zapewniają długie i odpowiednio wyprofilowane paznokcie. Produkt pozwala przedłużyć naturalną płytkę od 1 do nawet 5 milimetrów! I to bez konieczności używania żeli konstrukcyjnych – łatwo, szybko i bez konieczności posiadania wyjątkowych umiejętności :-) SemiHardi to innowacyjna hybryda budująca, będąca doskonałą alternatywą dla manicure żelowego.

Hybryda budująca została stworzona z myślą o przedłużeniu płytki, przy jednoczesnym uzyskaniu naturalnego wyglądu. Dodatkowo produkty z serii SemiHardi świetnie wzmacniają kruche i łamliwe paznokcie, zapewniając ich wzmocnienie i wydłużenie żywotności manicure. Aplikacja SemiHardi jest wygodna i intuicyjna, co dodatkowo wzmacnia jej atrakcyjność w oczach klientek.

Lakier budujący Semilac to doskonałe rozwiązanie, gdy zależy nam na rekonstrukcji uszkodzonej płytki paznokcia lub manicure hybrydowego.

Semilac był pierwszą marką, która wprowadziła ten pionierski produkt na polski rynek, gwarantując sobie pozycję niekwestionowanego lidera świata hybryd budujących.

Hybryda budująca – którą wybrać?

Hybryda budująca może występować w różnych odcieniach. W swojej ofercie Semilac posiada jej 4 różne odcienie – by każda z Pań mogła wybrać kolor podkładu, który najbardziej pasuje do jej wymarzonej stylizacji! Na linię budujących lakierów hybrydowych składa się bezbarwny SemiHardi Clear, Mlecznoróżowy SemiHardi Milk, SemiHardi Rosa – przeźroczysty lakier o różowym odcieniu, oraz biały SemiHardi White.

Hybryda budująca pod lupą – przyjrzyjmy się jej z bliska!

Semilac Semi Hardi Clear to bezbarwne przedłużenie i wzmocnienie naturalnego paznokcia. Idealnie nadaje się pod stylizację kolorową – wzmacnia głębię wyrazu naszego ulubionego lakieru hybrydowego!

Semilac Semi Hardi Rosa to kolejny z serii lakierów budujących o przezroczysto-różowym kolorze. Doskonale wzmacnia naturalną płytkę, gwarantując naturalny wygląd i wydłużenie trwałości manicure.

Semi Hardi Milk mleczno-różowy lakier hybrydy budującej. Idealnie sprawdzi się, jako podkład pod kolory pastelowe czy też neonowe. Ta hybryda budująca Semilac wzmocni nasycenie wymienionych kolorów.

Semilac Semi Hardi White to budujący lakier hybrydowy o silnym i intensywnym białym zabarwieniu. Idealnie nadaje się, jako podkład – wzmacnia nakładane warstwy lakierów hybrydowych kolorowych i pozytywnie wpływa na wydłużenie żywotności stylizacji.

Jak przedłużyć paznokcie hybrydą budującą?

Nie wszyscy wiedzą, jak przedłużyć paznokcie hybrydą budującą. Wszystkie budujące lakiery hybrydowe wymagają użycia bazy, podobnie jak inne lakiery hybrydowe. Nie mogą być stosowane bezpośrednio na naturalnej płytce paznokcia. Do przedłużenia płytki paznokcia zdecydowanie przyda się SemiHardi Shaper – forma do aplikacji budujących lakierów hybrydowych.

 Przedłużając paznokcie hybrydą budującą warto pamiętać o tym, że Semilac Semi Hardi jest wrażliwy na zmienną temperaturę – przy jej nadmiernym podwyższeniu można zaobserwować większą elastyczność produktu.

Jak prawidłowo wykonać manicure przy użyciu hybrydy budującej Semilac Semi Hardi:

1.

Opracowujemy płytkę paznokcia

2.

Nakładamy bazę pod lakier hybrydowy Semilac i utwardzamy ją w lampie

3.

Aplikujemy cienką warstwę Semi Hardi na całą płytkę paznokcia oraz wykonujemy przedłużenie na formie od 1 do 5 mm. Później całość utwardzamy w lampie. W zależności od posiadanej lampy, w przypadku Semilac Semi Hardi zaleca się czasy:

- lampa led 36W - 3- sekundy
- led 6W - 60 sekund
- lampa UV 36W - 2 minuty

4.

Nakładamy drugą warstwę hybrydy budującej Semilac, pamiętając o wzmocnieniu punktu stresu paznokcia. Ponownie utwardzamy całość w lampie.

5.

Kolejnym krokiem jest usunięcie warstwy dyspersyjnej oraz opracowanie przedłużonych paznokci pilnikiem 100/180. Należy przy tym zwrócić uwagę na budowę naturalna paznokcia - tak, aby wybudowany paznokieć miał podobny wygląd do naturalnego.

6.

Po wyprofilowaniu paznokcia pilnikiem całość powierzchni delikatnie wyrównujemy blokiem polerskim.

7.

Na samym końcu odpylamy płytkę szczoteczką i ponownie przemywamy odtłuszczaczem (Semilac Nail Cleaner).

W kolejnych etapach postępujemy identycznie, jak przy nakładaniu kolorowych lakierów hybrydowych. I gotowe! :-)

Przedłużanie paznokci hybrydą

Przedłużanie paznokci hybrydą to wygoda oraz intuicyjność aplikacji oparta na doświadczeniach związanych z lakierami hybrydowymi. Semilac jako pierwszy wprowadził na rynek innowacyjny produkt Semi Hardi – czyli hybrydowy lakier budujący, umożliwiający cieszenie...

Rozwiń
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.