Hybrydowe lakiery budujące

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkt: 1
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. -30%
  Lakier hybrydowy CLEAR SemiHardi Clear 7 ml
  26,59 zł 37,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 37,99 zł
Produkt: 1
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Przedłużanie paznokci hybrydą 

Przedłużanie paznokci hybrydą to wygoda oraz intuicyjność aplikacji oparta na doświadczeniach związanych z lakierami hybrydowymi. Semilac jako pierwszy wprowadził na rynek profesjonalny produkt Semi Hardi – czyli hybrydowy lakier budujący, umożliwiający cieszenie się trwałym i pięknym manicure na długiej, wybudowanej płytce.

Hybrydowy lakier budujący Semilac SemiHardi to idealne rozwiązanie dla osób obdarzonych krótką płytką, chcących w prosty i szybki sposób uzyskać satysfakcjonujący efekt, jaki zapewniają długie i odpowiednio wyprofilowane paznokcie. Produkt pozwala przedłużyć naturalną płytkę od 1 do 5 milimetrów. I to bez konieczności używania żeli konstrukcyjnych – łatwo, szybko i bez konieczności posiadania wyjątkowych umiejętności :-)

Hybryda budująca została stworzona z myślą o przedłużeniu płytki, przy jednoczesnym uzyskaniu naturalnego wyglądu. Dodatkowo produkty z serii SemiHardi świetnie wzmacniają kruche i łamliwe paznokcie, zapewniając ich wzmocnienie i wydłużenie żywotności manicure. Aplikacja SemiHardi jest wygodna i intuicyjna, co dodatkowo wzmacnia jej atrakcyjność w oczach klientek.

Lakier budujący Semilac to doskonałe rozwiązanie, gdy zależy nam na rekonstrukcji uszkodzonej płytki paznokcia lub manicure hybrydowego.

Semilac był pierwszą marką, która wprowadziła produkt tego typu na polski rynek, gwarantując sobie pozycję niekwestionowanego lidera świata hybryd budujących.

Hybryda budująca – którą wybrać?

Hybryda budująca może występować w różnych odcieniach. W swojej ofercie Semilac posiada jej 4 różne odcienie – by każda z Pań mogła wybrać kolor podkładu, który najbardziej pasuje do jej wymarzonej stylizacji! Na linię budujących lakierów hybrydowych składa się bezbarwny SemiHardi Clear, Mlecznoróżowy SemiHardi Milk, SemiHardi Rosa – przeźroczysty lakier o różowym odcieniu, oraz biały SemiHardi White.

Hybryda budująca pod lupą – przyjrzyjmy się jej z bliska!

Semilac Semi Hardi Clear to bezbarwne przedłużenie i wzmocnienie naturalnego paznokcia. Idealnie nadaje się pod stylizację kolorową – wzmacnia głębię wyrazu naszego ulubionego lakieru hybrydowego!

Jak przedłużyć paznokcie hybrydą budującą?

Nie wszyscy wiedzą, jak przedłużyć paznokcie hybrydą budującą. Wszystkie budujące lakiery hybrydowe wymagają użycia bazy, podobnie jak inne lakiery hybrydowe. Nie mogą być stosowane bezpośrednio na naturalnej płytce paznokcia. Do przedłużenia płytki paznokcia zdecydowanie przyda się SemiHardi Shaper – forma do aplikacji budujących lakierów hybrydowych.

Przedłużając paznokcie hybrydą budującą warto pamiętać o tym, że Semilac Semi Hardi jest wrażliwy na zmienną temperaturę – przy jej nadmiernym podwyższeniu można zaobserwować większą elastyczność produktu.

Jak prawidłowo wykonać manicure przy użyciu hybrydy budującej Semilac Semi Hardi:

 • 1. Opracowanie płytki

  Opracowujemy płytkę paznokcia. To bardzo ważny etap, ponieważ stanowi podwaliny pod prawidłowo wykonany manicure. Najpierw odsuwamy lub wycinamy skórki, później nadajemy kształt płytce, matowimy ją bloczkiem i przecieramy Semilac Nail Cleanerem.

 • 2. Nakładanie bazy

  Na tak przygotowane paznokcie nakładamy bazę pod lakier hybrydowy Semilac i utwardzamy ją w lampie. Należy pamiętać o precyzyjnej aplikacji – z ominięciem skórek oraz zabezpieczeniu wolnego brzegu. Długość czasu utwardzania zależy od mocy lampy.
 • 3. Aplikowanie Semi Hardi

  Aplikujemy cienką warstwę Semi Hardi na płytkę paznokcia i wykonujemy przedłużenie na formie od 1 do 5 mm. Później całość utwardzamy w lampie. W zależności od posiadanej lampy, w przypadku Semilac Semi Hardi zaleca się czas od 30 sekund do 2 minut.
 • 4. Nakładanie drugiej warstwy

  Następnie nakładamy drugą warstwę hybrydy budującej Semilac, pamiętając o wzmocnieniu punktu stresu paznokcia i równomiernym rozłożeniu produktu na płytce. Ponownie utwardzamy całość w lampie. Długość czasu utwardzania zależy od mocy lampy.
 • 5. Usuwanie warstwy dyspersyjnej

  Usuwamy warstwę dyspersyjną przy użyciu Semilac Nail Cleanera i opracowujemy przedłużony paznokieć pilnikiem o gradacji 100/180. Należy przy tym zwrócić uwagę na budowę naturalna paznokcia - aby ten wybudowany miał podobny wygląd do naturalnego.
 • 6. Wyrównywanie i oczyszczanie

  Po wyprofilowaniu paznokcia pilnikiem całość powierzchni delikatnie wyrównujemy blokiem polerskim. Odpylamy płytkę szczoteczką i ponownie przemywamy odtłuszczaczem Semilac Nail Cleaner. Tak stworzone paznokcie są odpowiednio przygotowane do manicure metodą hybrydową.

W kolejnych etapach postępujemy identycznie, jak przy nakładaniu kolorowych lakierów hybrydowych. I gotowe! :-)

Jakie właściwości mają produkty SemiHardi?

SemiHardi to linia budujących lakierów hybrydowych o właściwościach żelu miękkiego, który jest odpowiedni dla słabej i zniszczonej płytki paznokcia. Można nim przedłużyć oraz nadbudować płytkę paznokcia.

Dzięki elastyczności żelu, przedłużone paznokcie są odporniejsze na urazy mechaniczne. SemiHardi jest wrażliwy na zmiany temperatury, kosmetyki kolorowe i rożnego rodzaju detergenty. W wyższej temperaturze (np. podczas gorącej kąpieli czy podczas pracy w rękawiczkach) możemy zaobserwować większą elastyczność tego produktu. Należy zachować wtedy dużą ostrożność i odczekać, aż produkt powróci do swoich właściwości.

Ponadto SemiHardi ma gęstszą konsystencję niż kolorowe lakiery hybrydowe Semilac® przez co szybciej może ulec rozwarstwieniu, zwłaszcza gdy stoi jakiś czas nieużywany. W takiej sytuacji należy go powoli i dokładnie wymieszać, żeby wrócił do swojej pierwotnej konsystencji.

SemiHardi® Clear – bezbarwny lakier hybrydowy o właściwościach budującego żelu miękkiego. Idealny do stosowania na słabej płytce. Można nim przedłużyć plytkę paznokcia.

 

Jak długo trwa przedłużanie paznokci SemiHardi?

Cały proces przedłużania paznokci SemiHardi jest zależny od umiejętności osoby przedłużającej paznokcie. Średni czas przedłużania to ok. 45 minut.