Hybrydowe bazy i topy

27 produktów

Hybrydowa baza i top to niezbędne produkty w manicure hybrydowym. Wybierz te, które są idealne dla Ciebie i ciesz się stylizacją.

 

Strona
NAJPOPULARNIEJSZE
 1. Nowość #TOP
  Top matowy do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe Mat Stone Effect 7ml
  37,99 zł
 2. Nowość #TOP
  Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe Stone Effect 7ml
  37,99 zł
 3. Nowość #BASE
  Baza do lakierów hybrydowych Semilac Base 11ml
  44,99 zł
 4. Nowość #TOP
  Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe Real Color 11ml
  49,99 zł
 5. Nowość #TOP
  Top do lakierów hybrydowych Semilac Top 11ml
  39,99 zł
 6. Nowość #BASE
  Semilac Fiber Base 11ml
  49,99 zł
 7. Nowość #BASE
  Semilac baza do lakierów hybrydowych i żeli Extend Base 11ml
  49,99 zł
 8. Nowość #BASE
  Baza do lakierów hybrydowych Semilac Care Base 11ml
  49,99 zł
 9. Nowość #BASE
  Baza Semilac Smoother Base 7ml
  39,99 zł
 10. Nowość #BASE
  Baza Semilac BB Base Nude 7ml
  39,99 zł
 11. Nowość #BASE
  Baza Semilac Protect & Care Base 7ml
  39,99 zł
 12. Nowość #BASE
  Baza Semilac Sensitive Care Base 7ml
  39,99 zł
 13. Nowość #BASE
  Baza Semilac Dream Long Base 7ml
  39,99 zł
 14. Nowość #BASE
  Baza Semilac Mineral Strong Base 7ml
  39,99 zł
 15. #TOP
  Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe Sparkle Diamond 7ml
  37,99 zł
 16. #BASE
  Pedicure Base Semilac 7ml
  39,99 zł
 17. #BASE
  Baza do lakierów hybrydowych Semilac Care Base Keratyna + Biotyna 7ml
  39,99 zł
 18. #TOP
  Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe Real Color 7ml
  37,99 zł
 19. #BASE
  Baza do lakierów hybrydowych Semilac Fiber Base 7ml
  39,99 zł
 20. Bestseller #BASE
  Semilac baza do lakierów hybrydowych i żeli Extend Base 7ml
  39,99 zł
 21. Bestseller #TOP
  Top matowy do lakierów hybrydowych Semilac Top Mat Total No Wipe 7ml
  37,99 zł
Strona
NAJPOPULARNIEJSZE

Baza pod lakier hybrydowy – podstawa dobrego manicure hybrydowego!

Baza pod lakier hybrydowy to jeden z najważniejszych elementów przy tworzeniu manicure hybrydowego. Jeśli zastanawiasz się, czy warto brać ją pod lupę przed zakupem odpowiadamy – warto!

Dlaczego? Baza pod lakier hybrydowy do fundament, który ma odpowiadać nie tylko za trwałość stylizacji, ale także odpowiednio zabezpieczać naturalną płytkę.

Baza do lakierów hybrydowych Semilac ma za zadanie zwiększenie przyczepności lakieru hybrydowego Semilac oraz ochronę paznokcia. To podstawa, bez której nie da się tworzyć poprawnie stylizacji. Najlepsza baza do hybrydy zapewnia trwałość manicure do 21 dni.

Wybierając ją – warto inwestować w produkty najwyższej jakości, które powstały w zgodzie z procedurami oraz posiadają wszelkie certyfikaty i atesty.

Dlaczego? Baza pod lakier hybrydowy jest jedynym produktem, który styka się z naturalną płytką paznokcia. Nie chcesz chyba, by było to coś wątpliwej jakości…?

Zadbaj o paznokcie i wybieraj to, co najlepsze! Baza i top do hybrydy Semilac to gwarancja zadowolenia z użytkowania przy stosowaniu się do zalecanej procedury. Mając na podorędziu tak solidny fundament – o trwałość manicure hybrydowego nie musisz się martwić! Jedyny problem stanowić będzie wybór ulubionego koloru z palety Semilac.

Najlepsza baza i top do hybrydy – dlaczego warto w nie inwestować?

Najlepsza baza i top do hybrydy to priorytety dla wszystkich Pań ceniących trwałą stylizację i dbających o kondycję swoich paznokci. Jeśli mielibyśmy przełożyć to na budowę domu – najlepsza baza i top do hybrydy to solidny fundament i trwały dach – bez nich nie można mówić o porządnej konstrukcji budynku! Baza hybrydowa zapewni trwały manicure hybrydowy i nie pozwoli także negatywnie wpłynąć na stan płytki paznokcia. Portfolio produktów Semilac zawiera trzy bazy pod lakiery hybrydowy Semilac:

Jak poprawnie nakładać bazę do lakierów hybrydowych Semilac? Poniżej instrukcja KROK PO KROKU

Baza do lakierów hybrydowych Semilac – jak nakładać:

 • 1. Przygotowanie płytki

  Na dobry początek przygotuj płytkę. Na tym etapie należy odsunąć lub wyciąć skórki, opiłować paznokcie, wypolerować płytkę bloczkiem polerskim, a później odtłuścić paznokcie Semilac Nail Cleanerem. Ważna jest precyzja – ten krok to podstawa manicure!

 • 2. Aplikowanie

  Na przygotowaną płytkę aplikujemy cienką warstwę bazy, omijając skórki i pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Całość utwardzamy w lampie.

Jeśli najlepsza baza do hybrydy jest już na naszych paznokciach – można malować na niej prawdziwe dzieła sztuki! Żadna to filozofia – prawda? 

Top do lakieru hybrydowego – po co?

Top do lakieru hybrydowego to drugi (tuż po bazie hybrydowej) najważniejszy element przy tworzeniu stylizacji. Wysokiej jakości top do hybrydy zagwarantuje połysk i maksymalną ochronę dla lakieru hybrydowego. Oferta Semilac stale powiększa się o nowe topy do lakierów hybrydowych. Dzięki nim otrzymasz lśniące, matowe, satynowe, a nawet „mokre” wykończenie każdej stylizacji. To nie wszystko! Każdy top hybrydowy gwarantuje zabezpieczenie warstwy kolorystycznej i zapewni intensywność barw nawet do 21 dni! 

Jak aplikować top do lakieru hybrydowego?

Top do lakieru hybrydowego nakładamy po tym, jak na przygotowany paznokieć zaaplikowaliśmy już i utwardziliśmy bazę pod lakier hybrydowy i sam lakier kolorowy.

 • 1. Aplikowanie TOP'u

  Jeśli na utwardzonej warstwie bazy zmalowaliśmy arcydzieła kolorowym lakierem hybrydowym – możemy przejść do kolejnego etapu tworzenia naszej stylizacji. Na kolorowy lakier nakładamy top do lakierów hybrydowych i utwardzamy go pod lampą. 

 • 2. Utwardzanie

  Po utwardzeniu cienkiej warstwy topu całość należy przetrzeć odtłuszczaczem Semilac Nail Cleaner, w celu usunięcia warstwy dyspersyjnej. Jeśli jednak zdecydujemy się na użycie Semilac Top No Wipe, ten krok może zostać przez nas pominięty.

Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe nie wymaga dodatkowego przecierania odtłuszczaczem Semilac Nail Cleaner.

W przypadku pozostałych topów do lakierów hybrydowych wymagane jest przetarcie warstwy dyspersyjnej Nail Cleanerem. I gotowe! Możesz cieszyć się kolorowym i trwałym manicure, który będzie towarzyszyć Ci przez długie tygodnie!