Filtruj produkty
wymagające dwukrotnego czasu utwardzania
Usuń
  Podwójny czas utwardzania
  NAZWA PRODUKTU A-Z
  NAJNIŻSZA CENA
  NAJWYŻSZA CENA
  NAZWA PRODUKTU Z-A
  NAJPOPULARNIEJSZE
  1. Bestseller #001
  2. Bestseller #016
  3. Bestseller #031
  4. -37% #150
   150 Lakier hybrydowy Semilac Hunter Queen 7ml
   19,00 zł 29,99 zł
  NAZWA PRODUKTU A-Z
  NAJNIŻSZA CENA
  NAJWYŻSZA CENA
  NAZWA PRODUKTU Z-A
  NAJPOPULARNIEJSZE

  Lakiery hybrydowe dwukrotnie utwardzane Semilac

  Wśród lakierów hybrydowych znajdują się i takie, które wymagają dłuższego czasu utwardzania. Wynika to z faktu, że te kolorowe lakiery hybrydowe są zdecydowanie mocniej napigmentowane, by w danej tonacji uzyskać optymalną kolorystykę. Zdarza się to zatem szczególnie często, w przypadku dobrze kryjących lakierów hybrydowych o białej i ciemniej barwie. Wśród lakierów hybrydowych Semilac, są to np. 001 Strong White lub 031 Black Diamond.

  Lakiery hybrydowe dwukrotnie utwardzane - co to takiego?

  Lakiery hybrydowe Semilac, wymagające dwukrotnego czasu utwardzania, każdorazowo są opatrzone stosowną informacją na karcie produktu w sklepie semilac.pl. Jeżeli lakier hybrydowy po aplikacji marszczy się, wtenczas jest to oznaka zbyt grubej warstwy, która została nałożona, lub zbyt krótkiego czasu utwardzenia. W przypadku lakierów hybrydowych wymagających dłuższego czasu utwardzania, zaleca się, by aplikowane warstwy były szczególnie cienkie. Ułatwi to ich utwardzenie i uzyskanie nieskazitelnie gładkiej powierzchni manicure hybrydowego.

  Silne kolory lakierów hybrydowych wymagają dwukrotnego czasu utwardzania!

  Biały, czarny, wyjątkowo szary – najciemniejsze i najjaśniejsze z barw lakierów hybrydowych, które jednocześnie dobrze kryją płytkę paznokcia, wymagają wydłużonego czasu utwardzania! Nie zapominaj o tym przy aplikacji, a będą służyć Ci przez nawet 21 dni!