Lakiery hybrydowe wymagające dwukrotnego czasu utwardzania

355 produktów

 
Filtruj produkty
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Lakiery hybrydowe dwukrotnie utwardzane Semilac

Wśród lakierów hybrydowych znajdują się i takie, które wymagają dłuższego czasu utwardzania. Wynika to z faktu, że te kolorowe lakiery hybrydowe są zdecydowanie mocniej napigmentowane, by w danej tonacji uzyskać optymalną kolorystykę. Zdarza się to zatem szczególnie często, w przypadku dobrze kryjących lakierów hybrydowych o białej i ciemniej barwie. Wśród lakierów hybrydowych Semilac, są to np. 001 Strong White lub 031 Black Diamond.

Lakiery hybrydowe dwukrotnie utwardzane - co to takiego?

Lakiery hybrydowe Semilac, wymagające dwukrotnego czasu utwardzania, każdorazowo są opatrzone stosowną informacją na karcie produktu w sklepie semilac.pl. Jeżeli lakier hybrydowy po aplikacji marszczy się, wtenczas jest to oznaka zbyt grubej warstwy, która została nałożona, lub zbyt krótkiego czasu utwardzenia. W przypadku lakierów hybrydowych wymagających dłuższego czasu utwardzania, zaleca się, by aplikowane warstwy były szczególnie cienkie. Ułatwi to ich utwardzenie i uzyskanie nieskazitelnie gładkiej powierzchni manicure hybrydowego.

Silne kolory lakierów hybrydowych wymagają dwukrotnego czasu utwardzania!

Biały, czarny, wyjątkowo szary – najciemniejsze i najjaśniejsze z barw lakierów hybrydowych, które jednocześnie dobrze kryją płytkę paznokcia, wymagają wydłużonego czasu utwardzania! Nie zapominaj o tym przy aplikacji, a będą służyć Ci przez nawet 21 dni!